Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/525 Zsolt0622 ***** válasza:
sztem aki kijutott...az a bizonyos bértollnok. ugyanaz a stilus, az irás...
2012. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/525 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is: ha jól értelmeztm: a gyári munka, az építőipari-, a takarítói elmaradtak valamilyen oknál fogva a kik mentek a "bártáncosok"?
2012. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
Tegnap a P.K-val tudtam beszélni. Rákérdeztem a 16.-ára, ő úgy tudja az orvosi 22.-én lesz, de ezt nem tudta megerősíteni, mert a B.Sz. intézi az ügyeket. Még annyit kérdeztem, hogy össze tudták-e szedni az embereket, mert nem szeretném, ha emiatt csúszna a munka, s erre azt mondta, hogy a gyári munkára meg vannak az emberek.
2012. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/525 anonim ***** válasza:
Ma már látom, hogy csomagolásra is hírdetnek..
2012. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/525 Zsolt0622 ***** válasza:
már 22-e?:) nevetséges.
2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/525 qwert11 válasza:

hello


Nekem ma mondta a Szabolcs telefonon h ember hiány miatt 22.-e az indulás.

2012. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/525 anonim ***** válasza:
qwert11!Hová indultok: gyári munkára? és ott mit kell majd dolgoznotok? Mert úgy látom lenne itt elég ember, de vajon munka lesz?
2012. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/525 Zsolt0622 ***** válasza:

már az elején bocsánatot kérek a hangnemért,dee...

hogy a pitába ne volna emberhiány?????? akinek egy csepp esze van,az megy,és visszakéri a pénzét. valóban nem letétbe helyezte el nála az ember. nyakamhoz a bökőt, hogy még egyetlenegy emberkét nem vitt ki melózni. ha fellesne ide a Sz. véletlenül,láthatná,hogy sorba állnak az emberek munkáért. csak épp ezt a "kész átverés show"-ot nem komálja senki....

2012. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/525 anonim ***** válasza:
Úgy érzem át lettem ejtve,nem kaptam levelet,hogy holnap hova menjek orvosira???Ki kapott erről valamit???
2012. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/525 piros1 ***** válasza:
100%

Tisztelt Mindenki!

Az Én esetemet el tudom mondani.

Nekem is volt dolgom a Bugár Szabolcs , Pénzes Krisztina ,

társai stb. hez.

Sajnálatos dolog szerintem hogy valaki megtehet ilyet hogy több 100 embert átver.

Én már visszaszereztem a pénzemet! Nem volt egyszerű!!!

Minket is hitegetett ezzel azzal.

Szerintetek az normális hogy egy megigért munkára ennyit kell várni?

Mert szerintem nem! Akinek van pénze az nyugodtan várjon csak,én a 40000 is ugy kértem kölcsön nem tudtam tovább várni!

Az ismerős szöveg : A Szabolcs ma nem elérhető, a Szabolcs ma korházba van ,a Szabolcs ma Bécsbe van.

A Szabolcs igy a szabolcs ugy. Ha kint van akkor nem lehet elérni mert nem müködik a telefon Bécsbe.

Ugyan már! A sok sok kifogás.

2 és fél honapot vártam nemkem elég volt.

Követem a kommenteket a kezdetek óta gondoltam nem szólok nagyon hozzá megvárom a fejleményeket. De mint látom senki sem dolgozik kint! És szerintem nem is fog...

Naivak vagytok nagyon ha hagyátok továbra is hogy hülyére szivasson benneteket! Rengeteg pénz el ment a telefonálgatásokra hogy el érjem. Ő soha nem hivott de még egy sms se küldött nem hogy még e-mailt.

Ha igaz lenne amit ő állit akkor tartaná az emberekkel a kapcsolatot. Mikor bementem a lovéért akkor vártam rá épp eleget mert a megbeszéli időre nem ért oda, Bécsbe volt.

Folyamatossan mentek hozzájuk az emberek . Napi szinten szerintem 25 ember megy hozzá állásra jelentkezni.

Kérdem én ha mindig Bécsbe van akkor hogyhogy nem tud semmit??? Az állitólagos felesége meg elég alpári modon beszélt velem mint álltalába mindig. A Drága Krisztina meg soha nem tud semmit mondani. Én és a párom a takaritói állásra jelentkezztünk. De jobb is hogy ez igy alakult. Lehet hogy ki vitt volna minket azt odakint nagy meglepetés ért volna. Ja, és még annyit hogy állitólag annyian már feljelentették őt és még nincs belőle semmi??

Azt ez furcs kicsit. Na mindegy!

2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!