Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/525 A kérdező kommentje:

Kedves Szabolcs!Valamiért nem tudom megérteni miért "bántja" meg Zsolt válasza,ha Ön annyira tiszta és becsületes lenne akkor nem ezzel foglalkozna hanem,hogy az embereket vigye ki dolgozni?!Saját magát járatja le amiért össze-vissza beszél/ígérget!!!Mi 3 gyermeket nevelünk tisztességesen,becsületesen.Én itthon vagyok a kicsivel,férjem dolgozik.Nekünk ez a 20.000ft (amit október elején fizetünk ki önnek) 1 havi villanyszámla elmaradásunkat jelenti jelen esetben,mert ugye nem tudtam befizetni hiszen Ön biztosra mondta a munkát.A jelzálog hitelünk a duplájára emelkedett(nem a Mi hibánkból) és a férjem fizetése minimális.Persze jöhet azzal,hogy minek vállaltunk 3 gyermeket???Erre csak azt tudom mondani,hogy akkor sem a hitel törlesztője nem volt ennyi és a rezsi/napi megélhetés sem,mert sajnos a fizetésünk nem emelkedett!Nem mintha magyarázattal tartoznék de mivel Önnek is van kisgyermeke így gondolkozzon el azon mit tesz családos emberekkel!!!!Én alapból úgy gondolom emberi élettel nem játszunk!!!Nem elég ami most folyik itt M.o-n még ilyen emberek is megkárosítják a DOLGOZNI AKARÓ EMBERTÁRSAIKAT!!!!!

Mi családunknak 20.000ft iszonyatosan sok pénz(még a villanyszámlával ugyan úgy elvagyok maradva).

Szabolcs!Ne hitegesse az embereket hanem inkább mentse ami menthető.Tehát fizesse vissza mindenkinek a pénzt és ne tegyen többé fel valótlan álláshirdetéseket!!!Ha valós munka lenne akkor hiszem,hogy akik hónapok óta jelentkeztek azok már kijutottak volna és dolgoznának.Köszönöm Mindenki nevében!

2012. nov. 10. 20:44
 172/525 anonim ***** válasza:
igen, hát előfordul, hogy nem jön össze valami okból kifolyólag a kiközvetítés, de tud valaki mondani legalább 1 embert aki általa kijutott? Olvasom, hogy a következő kiutazás 16? vagy 15? lesz? Azok vaj kaptak valami tájékoztatót, vagy ez hogyan szokott működni?
2012. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/525 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt Szabolcs! Én a 169-es beíró vagyok.. Az beírásomra miért nem ír semmit? Lehetséges, hogy mégis a Zsoltnak, illetve az elkeseredett ön által munkához nem jutott embereknek van igaza? Mo-on illik reagálni a feltett kérdésekre..
2012. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/525 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap folyamán sem volt kapcsolható a hívott szám és ma sem!!!!
2012. nov. 11. 09:30
 175/525 anonim ***** válasza:
100%
hát hétvége van...
2012. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/525 Makadám László ***** válasza:
100%
Emberek vegyétek már észre mindenki ad neki 20000ft így össze jön x összeg ő azt befekteti mozgatja és aki nagyon hisztizik az esetleg vissza kapja.Aki pedig nem azon még azt is meg nyerte.Ez a valóság.Mert ha komolyan csinálná amit mond nem lenne ennyi panasz és még egy dicsérőt sem olvastam eddig.Itt nagyon nagy a baj!
2012. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/525 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ebben a helyzetben nincs hétvége!!!
2012. nov. 11. 18:45
 178/525 Nono08 ***** válasza:
100%
Sziasztok.teljesen igaza van az előttem íróknak.Aki nem agilis és nem kéri vissza a pénzt, az már tisztán a Szabié marad.Én még senki olyannal nem tudtam beszélni, aki általa ment ki dolgozni.Magamat szidom, hogy dőlhettem be neki,és a munka reményében több ismerősömet is "belerángattam".Arról nem is beszélve, hogy mivel tuti biztosnak mondta a Szabi a munkát,nem helyezjedtünk el máshol,így elvesztegettünk 2 hónapot.Az meg már röhej, amiket ő itt válasznak irogat,kész vicc.Kamuzni azt nagyon tud,csak arra nem gondol, hogy itt családokról, gyerekekről van szó,azzal együtt őket is becsapja, átveri.nem tudom, hogy tud így nyugodtan aludni, élni.De hát vannak ilyen emberek, és mi naivak,jóhiszeműek bedőlünk nekik.Ő már a szememben nem ember, egy senki, aki másokból húz hasznot, és közben állítja, hogy ő milyen becsületes f...a csávó!
2012. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/525 Zsolt0622 ***** válasza:
azt nem irom,
2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/525 Zsolt0622 ***** válasza:

szal..azt nem irom,h TISZTELT Szabolcs. inkább "csak,igy,kisbetűvel" szabolcs! láthatja,nem kell senkit sem lázitanom ön ellen. előbb utóbb mindenki rájött,h akkora kampóduma,amit leenged...csodálkozom, hogy még nem kopogtattak önnél..de ami késik..tudja..nem múlik.

Nono! ennek az embernek nincs lelkiismerete..hisz még mindig hazudik.majd megint jön ezzel a f*s dumával,h a legjobb ügyvéd...(sztem ez is kamu.) Mo. legjobb ügyvédje nem mossa ki a csalásból,a hazugságból.. a legrosszabb az az egészben, hogy ezek sosem hagyják abba. leülik az x évet, és minden kezdődik előről.

2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!