Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/525 A kérdező kommentje:
Ajánlót egy másik munkát.
2012. nov. 8. 12:24
 142/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

olyan...időhúzás szaga van....

csak h lássátok: okt. 22, okt. 25, nov. 5-6, nov 19... és még ki tudja. ébresztő már! az eon és tsai nem húzzák el az időt......

2012. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/525 anonim ***** válasza:
Tisztelt Makadám Lászlo Bugár Szabolcs vagyok ne haragudjon hogy 120 embernek a nevét nem tudom megjegyezni a hétföi nap utalom magának a pénzt és erre a szenylapra felfogom magának sorolni névvel telefon számmal hogy kit nem sikerült elraknom dolgozni vagy olyan unkorrektek mint maga hogy indulás elött vissza mondja hogy akik megtartották velem a szerzödést tudják hogy kivégett csuszik ez az egész és ezeknek mindnek vissza fizettem a pénzüket.A rendörséggel meg nem kell fenyegetözni mivel hogy ma györ legjobb ügyvédjével beszéltem és még én jeletkezem és az anyagiakat rendezem mivel erre nem lennék köteles mivel nem munka ado vagyok hanem munka közvetitöi szolgáltatást csinálok ennek ellenére az anyagiakat vissza adom addig panaszt nem lehet benyujtani ellenem.Maradok tisztelettel Bugár Szabolcs
2012. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/525 anonim ***** válasza:
100%
Igen, várjuk a listát, annak is akit sikerült kijuttatni, és azokét is akik miatt késik a "kiutazás".....
2012. nov. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/525 Zsolt0622 ***** válasza:

tudom,h nem nekem szól. Kedves Szabolcs!

muszáj hozzászólnom. az a baj,h hiába fenyegetőzöl Győr legjobb ügyvédjével... szerintem nem tudsz embert mondani,aki nálad dolgozna.. ha előre tudja az ember,hogy semmit sem kap a pénzéért,akkor nem fizet. mert mit is kapott? sem telefont,sem mailt,sem olyan dumát,amiben kicsit is hinni tudna (már). ha már fizettek,elvárták volna,h értesitsd őket,ha vmi baj van. visszamondják? vajh miért? egy,a saját hitelét vesztette "ember" lettél... én sem megyek be mondjuk a gdf-suezhez, hogy adjatok gázt,MAJD fizetek...

2012. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/525 Zsolt0622 ***** válasza:

most olvasom csak,idézem:

" erre nem lennék köteles mivel nem munka ado vagyok hanem munka közvetitöi szolgáltatást csinálok" nem,te semmit sem csináltál Szabolcs. "csak" beszedted az emberek pénzét,és hülyitetted őket. csak hogy tisztában legyél egy dologgal: "több eu-s,és magyar törvény tiltja, hogy munkaközvetitésért pénzt szedjen valaki.ugyanis..egy magyar cág által kiközvetitett emberért a külföldi cég fizet,méghozzá nem is keveset" szal. ki követ el törvénysértést?

2012. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

elég csak a google-ba belenézni.

1.Soha ne fizessen magánközvetítőnek közvetítési, regisztrációs vagy egyéb díjat!


Magyarországon kormányrendelet írja elő, hogy a magánközvetítő az álláskeresőtől semmilyen címen nem kérhet a szolgáltatásaiért pénzt. Szolgáltatásainak ellenértékét mindig a munkaadó fizeti meg.


2.A magán-munkaközvetítő a tevékenységéért a munkát keresővel szemben díjat, költséget nem számolhat fel. [R. 10. § (3) bek.]

2012. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/525 Bajci2 válasza:

Sziasztok én ma voltam fenn!


Amit én töltöttem: REGISZTRÁCIÓS ADATLAP MUNKAVÁLLALÓKRÓL(magánszemély esetén)

Ezen állt:


JEL.NEVE:

SZÜL. HELY:

LAKCÍM:

TELEFON:

MOBILT:

E-MAIL:

ISK.VÉGZETTSÉG:

SZAKKÉPZETTSÉG:

UT.3 MUNKAHELY:

+ EGYÉB...


ÉS KAPTUNK EGY NYUGTÁT!


Engem csak az érdekelne , hogy van e olyan személy aki már kijutott ?

2012. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
Nem tudom, kinek milyen tapasztalatai vannak a külföldi munkakeresés kapcsán. Én dolgoztam már külföldön, s több munkaközvetítővel is volt már dolgom. Azok a cégek is szinte mind kértek közvetítési díjat. Annak, hogy jogos, vagy jogtalan nem igazán van jelentősége, mert mind azon vagyunk, hogy dolgozhassunk!!! Igen, mind kiadunk ezért egy kisebb összeget, na de mennyit fogunk utána keresni....és ez itt a lényeg!!!
2012. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

Bajci..nem tudjuk,h jutott e már valaki.

Csilla! hogy a pitába ne volna jelentősége...

rajtam kivül voltak,akik úgy kaparták össze a lét...

ha egyszer jogtalan,akkor jogtalan.

csak hasonlat. a pék megsüti a kenyeret,és kap érte fizut. te bemész a boltba,megveszed,és a bolt még fizet a péknek az általad megvásárolt kenyér árából....annyi.

2012. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!