Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/525 Nono08 ***** válasza:

Sziasztok.

Sajnos nekünk is volt "szerencsénk" a fent említett "cég" áldozatainak lenni.Befizettük a pénzt még szeptember elején, és azóta is csak vártunk, vártunk.....lassan 2 hónap eltelt és nem történt semmi.Az eltelt idő alatt egyszer sem hívtak bennünket, mindig mi telefonáltunk és a legritkább esetben vette fel a Szabi a telefont.Vagy a neje, vagy az unokatestvére, vagy a gyerekkori barátja.E-mailt kettőt kaptunk.Több emberrel is beszéltünk (debreceni, mezőtúri, veszprémi, győri, szegedi), van olyan , aki június óta vár.A többség augusztus eleje óta.Mi sokáig nagyon bíztunk abban, hogy ebből egy tényleg jó, és jól fizető munka lesz.De ahogy telt az idő, a türelmünk elfogyott (ami nem csoda tekintve , hogy mióta várunk).A pénzt nehézségek árán, de visszakaptuk.Én lezártnak tekintem az ügyet, bár sokan javasolták, hogy jelentsem fel a céget.Az biztos, hogy tanácsolom mindenkinek, hogy kerülje el nagy ívben őket, mert általuk sose jut ki senki Ausztriába dolgozni.

2012. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/525 Zsolt0622 ***** válasza:
hoppáhoppá. na..Bugár úr? :)
2012. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/525 Zsolt0622 ***** válasza:

fellövöm a következő kérdést: hol van az irodájuk?

én a Czuczor Gergely 32ben voltam. már kaptam mailt, hogy többen az Győr Árpád út 45. bent az udvarban van az ABC mellett abban a kör alakú épületben voltak.

nos? akkor hol az iroda? ;)

2012. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/525 Nono08 ***** válasza:
100%
Igen, először a Cz.G. út volt az "iroda", újabban az Árpád út 45, ami nem egy épület, hanem egy olyan "bódé", mint a Baross út elején pl a Kisalföld pavilon :-).Mindegyik IRODA hagy némi kívánnivalót maga után, már először ebből is gondolhattuk volna, hogy itt valami nem stimmel.
2012. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/525 Zsolt0622 ***** válasza:
pííííííííííí...de komoly:D
2012. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/525 Makadám László ***** válasza:
100%

Tisztelt Szabolcs nem tartom magam un korrekt embernek és ne akard rám hárítani hogy miattam nem viszed az embereket dolgozni.Tény hogy ez idáig semmit és mondom semmit nem tettél ezért hamar át láttam a szitán Te abból élsz hogy becsapsz másokat és nem aggódj én nem fenyegetlek nem akarok verekedni mint az unoka testvéred mondta a telefonba.

É s igen vannak erre meg felelő jogi utak tudod te azt nagyon is jól és leszarom a menő ügyvéded.Nekem már volt ilyennel dolgom és azt is elárulom neked hogy a vállakózó most épp a szabadság vesztését tölti.Nehezen indul be a állami gépezet de ha beindul akkor jól műkődik.Amúgy meg egy kamu ez az egész munka és ezt te tudod a legjobban

Tisztelettel: László.

2012. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/525 A kérdező kommentje:
Mi a Czuczor u.-ban voltunk.
2012. nov. 9. 20:44
 158/525 anonim válasza:
100%
Tisztelt mindenki én is azok közé tartoztam aki a Szabolcson kersztül szeretett volna külföldön dolgozni.Igen többször tolodott a munka,de Magyarországon sem úgy müködik a dolog hogy felvesznek és másnap már munkába is állsz.Én kedden felhívtam a Szabolcsot hogy nem tudok tovább várni szeretném visszakapni a pénzemet.Mára vagyis péntek 17 órára megbeszéltük hogy mehetek a pénzért (ami egyébként az Árpád ut udvarában van egy pavilonba)a megbeszélt időpontban megis kaptam a pénzemet.Ezuton szeretném megköszöni a lázzítóknak hogy több embert is arra ösztönöztek hogy vissza kérjék a pénzüket ezzel másoktól is elvették a lehetőséget hogy talán mégis kitudjon menni dolgozni.Akik olyan okosak megmagyarázhatnák hogy mi abban az üzlet hogy átvesz 20000-15000 FT aztán meg vissszafizeti?Maradok tisztelettel
2012. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/525 Zsolt0622 ***** válasza:
mi ebben az üzlet?hmm..tán a Szabolcsot kellene megkérdezni. az nem "munkaközvetités" hogy hetekig, sőt,ahogy olvasom, hónapokig ül a pénzen. ezzel a saját (jó???)hirnevét teszi kockára. sz*r érzés lehet hallani, hogy "te..a BSZhoz ne menj,mert átb*sz"...biztos van BECSÜLETES munkaközvetitő,akinek ha fizetsz,x napon belül talál munkát,és ki is közvetit. (itt elárulom,én is találtam egy ilyet.a saját autójával kivitt volna Ausztriába,és munka nélkül haza sem jöttünk volna.a baj ott volt,h JOGOSAN kért volna benzinpénzt,és szállásdijat TŐLEM. és nem keveset) vagyis..értem lett volna. amúgy Makadám László. hatalmas respekt az előző kommentjéért.ott a pont.
2012. nov. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/525 Nono08 ***** válasza:
91%
ne szórakozzunk már azzal, hogy azok miatt nem mentünk akik visszakérték a pénzüket.Nagyon sok olyan van,aki az ország másik feléből nem jön el a pénzért, mert nagyon sokba kerülne neki az út(több ilyennel is beszéltem)!!!2-3 hónapot várni, ez már röhej!Mi akik azóta vártunk, addig munka és jövedelem nélkül voltunk, mert négyszer, ötször tolódott az indulás.Vagy az orvos miatt, vagy a Szabi "balesete" miatt, vagy mert piros hó esett épp Ausztriában.....Mi szerettünk volna kimenni, befizettük a pénzt(amit az ügyek intézésére kért, telefonra stb..-hozzáteszem minket egyszer sem hívott, mindig nekünk kellett őt), vártunk 2 hónapot, türelmesek, bizakodóak voltunk.De nem szabadott volna ennyira naivnak lenni.Gondolkodjon már el az,aki itt még hisz a mesékben!!!!!!!!!!!!!Nem mindenki olyan agilis, hogy határozottan menjen a pénze után, és ezért dőlnek be sokan neki.Ébresztő! Ez itt a való világ! csalók vannak és lesznek.Most már tapasztalatból tudom/tudjuk, hogy nem lehet közvetítő által kimenni, neki fizetni meg pláne nem!Ha van kint ismerőse az embernek, aki kiszerzi, abban lehet hinni és bízni!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!