Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/525 A kérdező kommentje:
Mi sem kaptunk pedig a mai napra ígérte!!!!
2012. nov. 12. 21:36
 192/525 Nono08 ***** válasza:
ÓÓÓ, tudjátok nekünk a 2-3 hónap alatt mennyi ilyen ígéret volt??majd ekkor meg ekkor kapunk egy kör emailt és abban minden infó benne lesz.természetesen ilyet sosem kaptunk.csak azt hogy elmarad az indulás.ez nála az általános szöveg, a kamu, a semmi.csalásért fel lehet jelenteni, gondolkodunk rajta, érdemes lenne-e.még jó, hogy szokta olvasni ezt az oldalt a Szabi is:-) így legalább képbe van a véleményekkel.csak tanulni nem tud belőlük és megfogadnia jó tanácsokat, helyette megsértődik.ez az intelligencia hiányát mutatja számomra.kiváncsi leszek hányan mennek ki pénteken vagy mikor is????
2012. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/525 Kriszta2444 válasza:
Sziasztok. Most találtam rá erre az oldalra.Azt hittem h csak engem tudott becsapni a Szabolcs meg a felesége a hitegetésekkel,de ahogy olvasom az oldalakat most tudatosult bennem h mekkora csaló.A takarítói állásra jelentkeztem de mindig csak az időpont változott. A szabolcsot soha nem lehetett elérni mindig felesége vagy az unokatesója vagy vki más vette fel a telefont. Na meg persze az állítólagos baleset.Remélem minél előbb befejezi és több embert nem tud átverni.
2012. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/525 Nono08 ***** válasza:
Látom Kriszta is csatlakozott az áldozatok táborához :-( igazán sajnálom, hogy ennyi ember be lett csapva, és még akikről nem tudunk.most beszéltem egy sráccal, őket is átvágta, a mai napra ígérte nekik az e-mailt, de semmi, még a telefont sem veszi fel nekik.gerinctelen.lehet, hogy valakik szerint a remény hal meg utoljára, de itt már felesleges reménykedni bármiben is, munkát senki nem kapott a Szabiól eddig sem, meg nem is fog.
2012. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/525 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy a "Császár Csilla" és a "Vida Mária" kaptak-e már valami konkrét választ, vagy már dolgoznak is?
2012. nov. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/525 anonim ***** válasza:
Valaki itt írta, hogy 16-án orvosi, 19-én hétfőn munkába állás? Hová kell menni orvosira, és hol fognak dolgozni?
2012. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/525 Makadám László ***** válasza:

Sajnálom hogy még mindig bizakodtok,Én már túltettem magam rajta.

Dolgozom mert el kell tartanom a gyermekem.Remélem hogy mindenki fel ébred és együtt meg probáljuk vissza szerezni a pénzünk.Sok ember van akit át vert de ők még nem tudnak erről a fórumról.

2012. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/525 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmiféle munka az a nagy helyzet!!!

Csak ígérgetés,ígérgetés hátán.

Szerintem már kuszálódnak össze a szálak és nem tudja Sz. sem,hogy kinek mit mondott,mert ismét az építőipari munkát is emlegette(telefonba) aztán arról előtte már küldött emailt,hogy stornó.

Jah és az ígért email nem érkezett meg!Ismét Én hívtam Őt!!!

2012. nov. 13. 11:12
 199/525 Zsolt0622 ***** válasza:
kezdenek kinyilni a szemek....
2012. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/525 anonim ***** válasza:

Jött egy levél a Sz-tól ami körlevél volt elvileg,abban az állt,hogy 16-án orvosi. A 19 indulás pedig a személyes találkozókor hangzott el,Bécs-i gyári munkára jelentkezőknek.

Én azt javaslom,aki teheti fáradjon el egy rendőrségre és tegyen feljelentést,mert igenis bűncselekményt követett el a B.Sz. amit akár 2 évig terjedő szabadságvesztéssel honorálnak.

2012. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!