Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi munkanélküliként...

Mennyi munkanélküliként töltött idő után vállaltál volna el bármilyen munkát? A család noszogatott, ha nem láttak eléggé aktivnak a munkakeresésben?

Figyelt kérdés

Bármilyen munka alatt persze nem azt értem hogy elmész prostinak,hanem tegyük fel x végzettséged van,de csak mekibe vesznek fel vagy takaritani.

Mennyi idő után mondtál volna igent bármire ami legális?

A családod,főleg ahol kettesben éltek,párod noszogatott?

Vagy a környezetetekben mit láttok?


És sok évig hogy lehet valaki munkanélküli fiatalként? (50 felett még megértem,senki nem akar alkalmazni,pici babás nő detto)



2012. márc. 26. 20:13
 51/97 anonim ***** válasza:
100%
Napi 6ezerért bárki elmenne!De manapság 420ft-os órabérek vannak...8 órával számolva,az napi 3360ft...
2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%
ill na a 420ft-os órabér is ritka!
2012. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
41%
71%-os orránt fennhordó tanárnő vagyok. Nem tudom miből jött az le neked, hogy fennhordom az orrom. Kérdeztél valamit én meg válaszoltam. Én biztos nem mennék kukáskocsira, se mosogatni, mert MEGTEHETEM. A férjem jól keres, stabil, biztos állása van. Ha kihagyok pár hónapot, szinte észre se vesszük. Akkor miért is mennék el kukáskocsira? Csak, hogy megmutassam, hogy márpedig én?? Ha éhenhalnék, biztos elmennék, de nem ez volt a kérdés.
2012. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:

még nem pontoztam senkit,nem is néztem

de valaki nagyon ráér,ha már az utolsók is pontozva vannak

majd holnap,ma már késő van

2012. márc. 26. 22:46
 55/97 A kérdező kommentje:

napi 6ezerért?


130ezeres nettó fizut jelent ez kb,ennyit itt észak-magyarországon alig kap bárki,legtöbben minimálbért,ami kb 3500 Ft-ot jelent naponta

2012. márc. 26. 22:48
 56/97 anonim ***** válasza:
45%

"Napi 6ezerért bárki elmenne!De manapság 420ft-os órabérek vannak...8 órával számolva,az napi 3360ft"



OK!


Akkor még szép, hogy a segélyt választom, mert az is megvan annyi, nekem aki utsó évben 100 nettoval volt bejelentve előtte meg 140-175 nettoval multinál egy éven át és akkor nem kell 3 ezer forintért bohóckodnom, és úgy feketézek meg seftelek, ahogy tudok mellette.


Bocs de ingyen a pap se harangozik!

2012. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
17%

MEg nem igazán értem miről beszélünk...



420 as órabér?


Ne röhögtessetek! Az a marha aki annyiért megmozdul!



Fotós haver 1800-2800 ért kattingat egy órára + csinál utómunkát + anyag.


Ha kell számla is akkor + áfa.

2012. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim válasza:
86%
Én 10 évvel ezelőtt voltam nagyon megszorulva, sehogy sem találtam munkát. Jöttek a számlák a családot valamiből etetni kellett. Elmentem egy kertészetbe segédmunkásnak, erdélyi "fekete"munkások közé. Fél évig ott dolgoztam, mire találtam rendes állást magamnak (kereskedelmi igazagatóit). Testileg-lelkileg nagyon megviselt, de akkor nem volt más választásom.
2012. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%

30 éves budapesti nő vagyok.

5. hónapja vagyok itthon.


csak a zepter és más adathalász cégek hívtak eddig vissza.

meg most egy világvégi fitness terem, ahová reggel 6 ra kellett volna járni és éjfélig tartott a munkaidő.


azt köszönettel kihagytam...

2012. márc. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
78%
Na jó, hát annak igaza van, aki napi hatért elmenne, de ki nem ebbe igazuk van a többieknek. Most a minimálbér órabére 449-ről felment 535-re jobb esetben, de fizun nem nagyon látszik és ez való igaz. Én már járadékon vagyok, amit úgy számítanak ki, hogy minden ledolgozott tíz nap után nekem jár kétezer valamennyi ft, kapom hatvan napig. Ez nem sok, kaján kell megfogni, azt sem tudom melyik boltba menjek, ja, még mieleőtt jönnének a leszavazások, koliba lakok, ahol alap az internet, szóval nem plusz lóvé. de azért hamar felemészti a lerakottat ha nincs pótlás.
2012. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!