Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, hogy jön ki ebből a...

Na, hogy jön ki ebből a dologból ez a család?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz, hogy Rakoncay Gábor kikötött 20 nappal a tervezett érkezése előtt. Másfél hónapja megszakadt vele a kapcsolat, azóta csak feltételezések jelentek meg ról a felesége által. A másik két evezős akik ugyanott eveztek ahol Rakonczay (angolok) a rossz idő miatt sodródtak, nem ott fognak kikötni, ahol tervezték és sokkal később. Erre ő meg kiköt előbb és hazatelefonál. Nekem nagyon kamu szagú ez az egész. :S
2012. márc. 26. 09:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Úúúú, nekem ugyanez futott át az agyamon, aztán el is hessegettem, hogy szégyelljem magam... Onnantól büszkén hallgattam tovább a műsort.


Viszont azt nem tudom hová tenni, hogy a felesége végig nyugodt volt, hogy életben van. Szóval szeretném, hogy igaz legyen amit állítanak, de nem tudom, hogy ez ténylegesen rekordnak minősül-e, vagy valahogyan bizonyítaniuk kell az igazukat.

2012. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Egynéhány variáció (a lehetséges sok közül):

-ha valóban bajba került, vihar, stb. esetleg még súlyosan meg is sérült (napokig tartó eszmélet-vesztés stb.), akkor még lehet, hogy valamelyik hajó felvette, és eddig orvosi ellátásban részesült valahol.

- Vagy valahol olyan helyen vetődött partra, ahonnét nem volt lehetősége telefonálni, és a helyi "benszülött" lakosság ápolta stb.

- miközben egy luxushajón szürcsölgette az italát, csak mostmár ráunt, és úgy gondolja, hogy haza kellene már jönni.

Valami majd csak kiderül! (Vagy nem)

2012. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Ismerem őket személyesen, azért ilyet nem néznék ki belőlük.

Már az egyetemen is megszólták őket az irigy emberek.

2012. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

"miközben egy luxushajón szürcsölgette az italát, csak mostmár ráunt, és úgy gondolja, hogy haza kellene már jönni."

Ez azért gusztustalan...

2012. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Még az ilyen normális, álmaikat megvalósító fiatalokban is csak a "szrt" keresi a magyar ember...
2012. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
felsem merült bennem hogy "csalt".Én örültem h nem halt meg!
2012. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

9,27 vagyok!

Én is örülök, hogy életben van, de gondolkodj már: érdekes módon minden műszaki cikk elázott, amikor felborult, kivéve a navigációs műszerét! Nem érdekes?

Akkor is azt mondom: felborult, mindene elázott, szerencsére egy hajó felvette és partra vitte. Szállodából hazatelefonált, a felesége küldött neki pénzt (az is időbe telt), vásárolt új cuccokat, kifizette a szállodát, és most úgy jött haza, mintha végigjárta volna az utat. Én megértem, hogy ha már annyit készült, edzett, szenvedett a tervbe-vett cél elérése érdekében, hogy nem szeretné, ha mindaz kárba veszne.

De azt az időt, amit nyert azzal, hogy egy hajó partra tette, valahol mégiscsak el kellett töltenie! Ráadásul 20 nappal így is hamarabb ért célhoz, mint előzetes számítások szerint!!??


Azért mert megpróbálok logikusan gondolkodni, még nem biztos, hogy szemét vagyok!

2012. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is kamu szagú. Főleg hogy pár nappal ezelőtt azt is tudták róla, hogy algát takarít. Hagyjuk már... remélem, nem fogják hivatalosan is elismerni a "rekordját". merthogy senki sem tudja bizonyítani.
2012. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Egyszer nem tudnátok elhinni hogy valami igaz?


figyelemmel kisértem az elejétől a dolgot,és én nagyon örültem reggel amikor hallottam a hirekben.

2012. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom, nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy "valahol, valami sántít"!

Kérem vissza a zöld kezecskéket, amit a "család barátai" elvettek tőlem = lepontoztak, mivel a "pakliban" ez a variáció is benne van, benne lehet!

2012. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!