Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már megvalósítanod...

Sikerült már megvalósítanod egy olyan álmodat amire azt hitted és mondták, hogy szinte lehetetlen? [Vagy esetleg sikerült már megvalósítani bármi féle álmodat ami neked fontos? ]

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le, hogy mi volt az a nagy álom!:) Köszönöm!
2012. márc. 23. 19:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Igen,14 hónap tanulással nulláról megcsináltam egy orosz felsőfokú origós nyelvvizsgát:)
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Olyan autót vettem,amilyet mindig is szerettem volna.
2012. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsészkaron tanultam, és nagy karrierről álmodtam. Mikor ezt meséltem a szüleimnek, hogy milyen pozíciókban képzelem el magam X év múlva, csak mosolyogtak, és bár nem mondták ki, tudtam, hogy igazából lehetetlennek tartják, hogy odáig jussak.


És eljutottam. :)

2012. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
igen, nem is sorolnám, de még vannak nem álmaim, vágyaim
2012. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha semmit nem sikerül megvalósítanom. Már próbálkoztam, gondolkodtam pozitívan egyéb blabla, de nem jött be. Hatalmas selejt vagyok.
2012. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Ha valóban így van, akkor próbálj meg a "legjobb" selejt lenni, aki valaha élt. :)

2012. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Tizenévesként csúnyának éreztem magam,és irigykedve néztem a csinos nőket tűsarkúban magabiztosan lépkedve csini ruhákban,mellettük helyes pasival.

Engem egy fiú se vett észre,sőt,csak csúfoltak.

Emellett sosem tudtam megjegyezni a hülye évszámokat,nem érdekelt az irodalom,semmi ami egy lányt érdekel a suliban,úgy gondoltam,a maxmum amit elérhetek,az valami mnimálbéres gyári meló lesz,és élhetem a szürke kis életem egyedül.Macskás vénkislánynak gondoltam a majdnai magam.


ehhez képest most komplett gardróbszobám van a rengeteg csinos ruhának és tűsarkúnak,párom építette,világ leghelyesebb férfija,aki büszkén fogja a kezem reggelente amikor dolgozni megyünk,igaz tűsarkú kopogós cipőhöz annyira nem megy a munkavédelmi szemüveg ,mérnök lettem.


Senki nem hitt soha bennem,én sem magamban,és lám...


Csak a fizum felét ne költeném ruhákra,cipőkre,táskákra...:)

26/N

2012. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

ronda, szemüveges, fogszabályzós, pattanásos, elől deszka-hátul léc kamasz voltam, a fiúk kb. mindig belőlem csináltak viccet.

kinőtt, ízléstelen ruháim voltak, olyan amire anyámnak pénze volt.

aztán kihoztam magamból a legtöbbet amit lehetett és eljutottam oda hogy egyszerűen félresöpörtem azok véleményét akik rosszindulatból leszóltak és kicsúfoltak.

azóta ha nem otthon vagyok szinte nincs olyan nap hogy ne akarna megismerni, randit megbeszélni velem egy srác.

a másik dolog amiről nem hittem hogy elérem, hogy egy barátom akit féltékenységből ellenem fordított egy csaj, újra beszéljen velem.

nem adtam fel, 2 éven át minden nap írtam neki egy üzenetet és mindig kiírta a gép hogy nem küldi el, mert tiltva vagyok. aztán mikor már feladtam, egyszercsak elküldte. kiderültek a hazugságok, minden tisztázva lett és újra barátok vagyunk és soha többé nem ronthatja el ezt mást.

és azóta hiszem hogy nincs lehetetlen

2012. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült átvészelnünk baba betegségét s végre egészséges.

Ehez képest piti de nagy álmom látni élőben Marilyn Mansont s a linkin parkot winderdorfsban, idén erre hajtok nagyon.

Bár csúnyán nagy összeg ez...:(

2012. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De jó látni, hogy mennyi embernek sikerült már az álma és, hogy milyen boldog lett!:) Az elsőn nagyon csodálkoztam, hisz az orosz nem könnyű nyelv. Én most arra hajtok, hogy szinte anyanyelvemként beszéljem az angol és, hát mostanában többet nézzek angolos oldalakat és nem kevés dolgot értek belőle. Ami bennem maradt a zenékből/dalszövegekből/angol- magyar oldalakból. Köszönöm a válaszokat!:')
2012. márc. 23. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!