Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már megvalósítanod...

Sikerült már megvalósítanod egy olyan álmodat amire azt hitted és mondták, hogy szinte lehetetlen? [Vagy esetleg sikerült már megvalósítani bármi féle álmodat ami neked fontos? ]

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le, hogy mi volt az a nagy álom!:) Köszönöm!
2012. márc. 23. 19:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimi utan kiakartam menni angliaba. Mindenki az egyetemre hajtott, engem leneztek, hogy nem tanulok tovabb. Kimentem, gyujtottem relative sok penzt, aztan hazajottem. Az egyetemet (amire felvettek) arra az idore passzivaltam. Most mar elso eves vagyok. Az ujabb celom az volt, hogy evfolyamelso legyek. Sikerult az is. Meg sok celom van, hisz fiatal vagyok, de hiszem, hogy kitartassal es szorgalommal elerem oket.
2012. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorom óta katona szerettem volna lenni. Persze, mindenki csak kinevetett, hogy majd kinövöm.

Nem nőttem ki, az vagyok és imádom a munkám :)


24/L

2012. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem jött össze. Én is hibás vagyok benn mert hamar feladtam de a körülmények is ellenem voltak. Semmiben nem úgy alakult az életem ahogy akartam.
2012. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Felépítettük a saját házunkat, amiről régebben csak álmodni mertünk. Mindenki azt mondta, h hitel nélkül nem fog menni, de ment! :)
2012. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Egyszer azt álmodtam, hogy babgulyást eszem. Másnap el is készítettem azt.
2012. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
még nem de anyukámnak sikerult, és az édes apukámnak is. és hiszek benne hogy nekem is sikerulni fog. gyerek pszohológus szeretnék lenni, saját házamban lakni a szerelmemmmel :) nagyon hajtok rá.
2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem csupan egy almom sikerult, amit lehetetlennek gondoltam, mert nem vagyok olyan tipus:) jogositvanyt szereztem elsore. ezen kivul semmi. egyetemen olyansmit tanultam szuleim tanacsara mi nem erdekelt, nem is diplomaztam. mindig sajat hazrol almodtam, de anyosekkal lakunk, kertet is szeretnek de nincs, ikreket szerettem volna, egy kislanyom van. non-pofit szervezetet alapitottunk a ferjemmel es azt terveztuk hogy gyerekeknek jatszohazat, parkot epitunk iskolan kivuli programok szervezesere, kirandulasokat, taborokat rendezunk, de nem kapunk tamogatast, onerobol meg jo hogy mi elvagyunk. ezt nem adom fel, meg mindig probalkozunk. most ovononek fogok tanulni, hatha sikerul lediplomazni. bar ez is lehetetlennek tunik mert kiestem mar a tanulasbol.
2012. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
viszont a remalmaim tokeletesen sikerultek, ha szabad ezt mondani. minden amitol feltem bekovetkezett, minden amit nem szerettem volna, vagy amirol azt mondta "en sose"
2012. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

igen!

kimentem cserediákként egy évre németországba. a csoporttársaim már azt pletykálták otthon, hogy terhes vagyok valakitől és már sosem jövök haza.

sikerült megtanulnom németül- ha nem is teljesen perfekt- úgy, hogy nem nagyon veszik észre, hogy külföldi vagyok, vagy esetleg csak megkérdezik, hogy honnan jöttem, mert nem gondolják, hogy külföldi vagyok. Mindig dícsérnek, és nagyon jól esik. most fejleszteni szeretném tovább és esetleg tolmácskodni. ha nem is értem még el teljesen, legalább a kezdő lépést megtettem.

ja, és jelenleg itthon vagyok, és nem vagyok terhes senkitől:DD

2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nulla rákészüléssel legyalogoltam 800km-t 18nap alatt, életem legszebb élménye volt:-)
2012. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!