Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már megvalósítanod...

Sikerült már megvalósítanod egy olyan álmodat amire azt hitted és mondták, hogy szinte lehetetlen? [Vagy esetleg sikerült már megvalósítani bármi féle álmodat ami neked fontos? ]

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le, hogy mi volt az a nagy álom!:) Köszönöm!
2012. márc. 23. 19:59
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
Igen mindig egy bizonyos országról álmodoztam, azt mondták nincs annyi pénzed, hogy ide ki tudjak jönni, meg különben is....nem sorolom jöttek az érvek, most itt élek:))ők meg csodálkoznak akik mondták, hogy nem lehet ide ki jutni. Aki azt írta ő egy hatalmas selejt, ez még nekem is fájt te nem vagy selejt ezt felejts el de azonnal.Ha nekem sikerült akkor neked is sikerül.
2012. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,igen 14 hónap minden nap több óra.Erre tettem fel az az évet:)

A szóbelim 100% lett az írás 80%.

Ez egy "challange accepted" volt,miután mindenki azt mondta,szar vagyok nyelvekben meg amúgy sem menne:).

2012. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

igen, sikerült a jogsi, ráadásul minden elsőre, és nem is vagyok olyan béna, mint amilyennek gondoltam magam

Most a német nyelvvizsgát szeretném letenni.


19l

2012. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromtól kezdve mondogattam, hogy Afrika déli részén akarok tanár lenni. Valami csodás film motiválhatott. :D

Az elején mosolyogtak ezen, a gimi végefelé kezdtek lebeszélni, pedig amikor az egyetemet is ez alapján választottam, akkor már sejthették, hogy komolyan gondolom.

Próbálkoztak, hogy tanuljak közgazdaságtant, pénzügyet... Nagyon nem érdekelt.

Végül már az egyetem alatt felvettem a kapcsolatot egy szervezettel, akik a diplomám megszerzése után ki is küldtek egy évre a szavanna közepére. :))


Már hazajöttem, itthon boldogulok, és akik ano a legjobban próbáltak lebeszélni, ők a mai napig meséltetnek, és csodálnak, és irigyelnek, hogy meg mertem tenni, és hogy igazából a szívük mélyén ők is szeretnék... :)

2012. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sikerült :-)

Saját házam van,olyan,amilyet szerettem volna.Tágas,nagy,kettővel több szobám van,mint amire szükségem lenne.Szóval tökéletes.Tanyán szerettem volna lakni,ezért vettem tanyát és ezzel teljesült az egyik álmom.(nem foglalkozom semmi tanyához köthető dologgal,nincs állatom,nincs világvégén,de nekem pont tökéletes méretben és elhelyezkedésben is)

Az a munkám,amit eddig szerettem volna,olyan autóm van,amivel szintén meg vagyok elégedve(színben ilyet szerettem volna)

Régebben mondták,hogy "gyerek nagy falat lesz,nem olyan egyszerű,hogy azt csináld amit akarsz" meg "mikor lesz neked sajátod..."

De sikerült,még ha sokat is kellett érte dolgoznom.

2012. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Igen, olyan házat építettem, amilyenről mindig is álmodtam!
2012. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült időben lediplomáznom Közgázon úgy h mellette végig dolgoztam, és sikerült bejutnom mesterszakra is. Ebből hátra van még 1 év, uh most is szívok vele, de sebaj ez is meglesz!Legalább mire végzek elmondhatom h van munkatapasztalatom :)
2012. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éves koromtól arra vágytam, hogy konziba járhassak és/vagy tanulhassak zongorázni. Diploma után felvettek a konziba ének szakra, és tanultam zongorázni is, ugyanekkor, ugyanitt. El is végeztem. Nagyon szuper volt. :)
2012. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én legnagyobb álmaim még nem tejesültek. Sok családi "tragédiát" néztem végig, minden vágyam, hogy nekem majd egy majdnem tökéletes családom legyen bűnözés, alkohol, megcsalás nélkül, egészséges gyerekekkel és szépen együtt öregedjünk meg. Arról, hogy ez sikerülni fog-e talán 40 év múlva tudnék beszámolni. :)

A másik nagy álmom egy körűt Kínában, Japánban, Koreában. Ehhez pénz kéne, rengeteg pénz, de hatalmas álmom, hogy valahonnan előteremtem és megyek.


Céljaim mindig vannak, amiket igyekszem elérni. Mérnöki szakon tanulok, az elejétől kezdve tudtam, hogy én tanulni jöttem ide és hajtottam az ösztöndíjra. Amikor kiejtettem a számon a köztársaságit mindenki lenézett, fujjogott, gáz voltam az emberek szemében, kinevettek, hogy úgysem fog sikerülni. Hát sikerült. Ma ezért fujjognak, de nem érdekel! :) Számomra ez egy cél volt és örültem, hogy elértem.

Ugyanilyen cél volt a nyelvvizsga is.

2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%
19-es vagyok. Egyébként nagy álmom a kitüntett diploma, amiért jelenleg teperek. Két év múlva megírom sikerült-e. :)
2012. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!