Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már megvalósítanod...

Sikerült már megvalósítanod egy olyan álmodat amire azt hitted és mondták, hogy szinte lehetetlen? [Vagy esetleg sikerült már megvalósítani bármi féle álmodat ami neked fontos? ]

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le, hogy mi volt az a nagy álom!:) Köszönöm!
2012. márc. 23. 19:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Van egy gyönyörű feleségem, egy szép kisfiam, közös házunk és boldogan élünk. És mint előttem az a lány, én is kiskorom óta katona akartam lenni és az is lettem :)

Nekem már több nem is kell.

28/F

2012. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kaptam hitelt, és saját házat vettem önerő nélkül. Ez akkor lehetetlennek tűnt, de annyira szerettük volna, hogy megvalósult, és azt a házat, amit szerettünk volna. Azóta eladtam, CHF hitel volt (mi más???), családi segítséggel sikerült végtörleszteni, ezt is egy sikernek könyveltem el. Folyton azt mondtam, h maradtunk volna inkább albérletben! Tessék, most ott lakunk, és sokkal nagyobb függetlenség-érzésem van, mint amikor megvolt a házam.

Most egy autóra gyűjtünk, és talán egyszer lesz saját házunk, de csak és kizárólag készpénzre fogjuk megvenni. Bár lehet, h inkább bérlünk ott egy ingatlant, ahol lakni szeretnénk, ha meglesz az autónk. (Ráckevén a Duna parti házban.) Ja, és még a legnagyobb álmunk egy gyerek. :)

33/N

2012. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!