Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, hogy jön ki ebből a...

Na, hogy jön ki ebből a dologból ez a család?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz, hogy Rakoncay Gábor kikötött 20 nappal a tervezett érkezése előtt. Másfél hónapja megszakadt vele a kapcsolat, azóta csak feltételezések jelentek meg ról a felesége által. A másik két evezős akik ugyanott eveztek ahol Rakonczay (angolok) a rossz idő miatt sodródtak, nem ott fognak kikötni, ahol tervezték és sokkal később. Erre ő meg kiköt előbb és hazatelefonál. Nekem nagyon kamu szagú ez az egész. :S
2012. márc. 26. 09:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Természetesen én is örültem neki, hogy életben van. Én az elejétől fogva figyelemmel kísértem az utat az atlantix.eu-n és a fb-on is. Nem vagyok az ellenlábasa. Viszton túl sok homályos folt és rizsázás volt a történetben, aztán ez a csodálatos 20 nappal előbbi megérkezés. ..és hogy fogják ez a "rekordot" hitelesíteni? Mert ő azt mondta, hogy megcsinálta? Ehh
2012. márc. 26. 09:59
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintetek mi értelme lenne hazudnia?

Ha most azt mondja sikerült akkor nem vághat neki még egyszer mert ugye már sikerült neki elvileg,egyszerűbb lett volna azt megmondania ha nem sikerült és akkor megint nekivághat!

Szerintetek fogadná a gratulációkat és élne hazugságban úgy hogy már nem mehet megcsinálni megint csak azért hogy ne égjen be?!

2012. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát, azt csak ők tudják, hogy mi értelme természetesen, ha hazudtak esetleg.

Nem tartjátok azt sem furának, hogy rossz időjárási körülmények között (míg a másik két evezős jóval több idő alatt teljesíti a betervezett távot) ő még 20 nappal előbb is kiköt? ...a rekordkísérlet hitelesítéséhez elég csak, az, hogy azt mondja "megcsináltam"? Ez a sok fura dolog, hogy a felesége mintha tudta volna nagyon is jól, hogy mit csinál, hiszen folyamatosan tájékoztatott mindenkit, hogy G valszeg ezt, valszeg azt csinálja. Algát takarít, meg ezt meg azt csinál. Aztán egyszer csak kiköt, jóval előbb. Meg az is fura, hogy annyira nem akarta kerestetni és az is, hogy volt aki felajánlotta a segítségét aki a Karib tengeren hajózik és a feleség válaszra sem méltatta. Az nem fura, hogy egy nagy hajó forgalmú térségben senki nem vette észre és ő sem akart senkivel kapcsolatot teremteni? Hogy is van a történet a tönkrement telefonnal meg más egyébbel? Örülök, hogy megvan, de én nagyon zavarosnak találom ezt az egész sztorit.

2012. márc. 26. 10:26
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem kísértem figyelemmel ezt, de mostanában volt talán a híradóban, hogy lehet, hogy eltűnt nem ad életjelet magáról a felesége is nyilatkozott és ami feltűnt hogy oltári nyugodt volt, nem aggódott. Én talán ebből gondolnám, hogy ők tuti, hogy tartották a kapcsolatot.


Ha az én párom tűnne el így nyomtalanul akkor tiszta idegroncs lennék tele aggodalommal.

2012. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Majd tisztul a kép, ha az angolok, az a másik 2 evezős is célbaér, és elmondják, milyen nehézségekkel, milyen körülmények között tudták megtenni az utat, és főleg mennyi idő alatt.

Mert ha jól tudom, ők pont azért indultak el ugyanazon az úton, hogy talán valahol találnak valami nyomot, vagyis hogy megtalálják Rakoncayt, és segítsenek neki! Arra leszek kíváncsi, hogy egyrészt velük mi van, másrészt mit fognak mondani, mennyi idő alatt tudták ketten leküzdeni a távot. Ugye "elvileg", ha az egyik pihen, addig a másikkal még haladhat a kenu, de Rakoncay egyedül volt!

2012. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ezt érdemes elolvasni!


[link]

2012. márc. 26. 12:19
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Azért lepontozni azért, mert leírtam, hogy ismerem őket és nem nézem ki belőlük...hát csak gratulálni tudok.


További jó "oknyomozást".

Nem hiába vesztik el az életkedvüket is Magyarországon a tennio vágyó fiatalok, ezt kapják cserébe.

Első hajójukat is maguk tervezték, már akkor kaptak pár hasonló megszólást tanároktól.


Nem baj kérdező, pontozzátok ezt is le, de kívánom, hogy ha egyszer próbálkozol majd valami hasonló kaliberű dologgal (hahaha), Te is tapasztald meg ezt a szánalmas hozzáállást, amit produkáltok.

2012. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
bennem fel sem merült h kamu, mindig vártam az újabb híreket róluk, örültem mikor kiderült, h megkerült. De most h olvasgatom itt a tényeket, tényleg van vmi fura ebben a dologban. Nem mondom h kamu, nem tisztem megítélni őket, de 100%osan én sem tudok már hinni nekik sajnos
2012. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%

Hát kár volt elolvasnom ezt a kérdést, és azt a pár választ.


Pár elhízott, otthonülő anyuka-apuka próbál valami siker élményt szerezni egy kis "savazással"-de ez persze csak feltételezés, mint a tiétek.:)


[link]


"Álmunkat nem vertük nagydobra – az elején mindenképpen szerettük volna távol tartani."


Ennyi.

2012. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%

"Kérem vissza a zöld kezecskéket, amit a "család barátai" elvettek tőlem = lepontoztak, mivel a "pakliban" ez a variáció is benne van, benne lehet!"


81% Hát ez nagyon gyerekes. Te gondolom senkit nem pontoztál le. Gyorsan rám is nyomj egy sértődött piros kezet, utána jobb lesz;)

2012. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!