Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi munkanélküliként...

Mennyi munkanélküliként töltött idő után vállaltál volna el bármilyen munkát? A család noszogatott, ha nem láttak eléggé aktivnak a munkakeresésben?

Figyelt kérdés

Bármilyen munka alatt persze nem azt értem hogy elmész prostinak,hanem tegyük fel x végzettséged van,de csak mekibe vesznek fel vagy takaritani.

Mennyi idő után mondtál volna igent bármire ami legális?

A családod,főleg ahol kettesben éltek,párod noszogatott?

Vagy a környezetetekben mit láttok?


És sok évig hogy lehet valaki munkanélküli fiatalként? (50 felett még megértem,senki nem akar alkalmazni,pici babás nő detto)



2012. márc. 26. 20:13
 21/97 anonim ***** válasza:
18%
Én úgy voltam vele, hogy egy bizonyos szintnél azért lejjebb nem megyek. Sózval szivesen lettem volna eladónő egy üzletben, titkárnő, még pincérnő is egy igényes helyen, nem valami kocsmában. De takarítani, gyári munkára vagy tesco-szerű helyekre nem mentem volna. Kellett is keresgéljek egy jó pár hónapot, addig ültem itthon, szerencsére megengedhettük, ígyis, szinte az egész fizetésem a számlámom marad mindig.
2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
91%

miért ne állhatnál fel egyik nap ha kaptál másik munkát??

miért mit csinál berángat vagy mi??? nálunk ha 3napig nem jelentkezel munkára automatice ki vagy rúgva.

nyilván vannak munkakörök ahova kell magad után pótlás de az sem a végtelenségig.

2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
42%

" miért ne állhatnál fel egyik nap ha kaptál másik munkát??

miért mit csinál berángat vagy mi??? "


Elvész az addig megszerzett szolgálati időm.

2012. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
33%
egyébként nem rossz, ha dolgozik az ember közben, főleg ha rossz környéken is lakik és nincs tapasztalata, mert közben tényleg élni is kell. csak értitek nem mindenhol tud az meglenni, hogy "addig is melózok, közben keresgélek" mert ha jelentkezel vlaahová oda el kell tudni menni interjúra pl és most hiába mondják hogy azért van szabi meg ilyenek. de... nem úgy megy az.
2012. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg azért ki meri beírni, hogy ő milyen végzettségére mondja azt, hogy ő nem adná attól lejebb. mert mondják páran, de lehet, hogy más meg ugyanazzal igen. Beírjuk?
2012. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:

20:28 és 40-es válaszoló


ilyen összegeknél van gondolom nem kevés félretett pénzed,és lébecolhatsz jóideig,akkor se érzi meg a pénztárcád


Inkább az átlag ember érdekel,az ország 98%-a az.


És nem tudom honan veszed ezt a max 1 évet, a max az 3 hónap,de szinte sehol nem tartják be.Kivéve ha ilyet aláirtál,de az ritka.

2012. márc. 26. 20:47
 27/97 A kérdező kommentje:

Irjátok be mi az amitől lentebb nem adnátok,kiváncsi lettem.



Nekem nincs ilyen,egyetem mellett pár hónapig kukáskocsin is dolgoztam,pár hónapig büdös mocskos lebujban mosogattam.Most iróasztal mögött dolgozom jó pénzért,de ha arról lenne szó,hogy nem kapok ilyen munkát,simán visszamennék kukáskocsira.2 diplomával.



71%-os,elárulod milyen foglalkozásod vagy vézettséged van hogy igy fennhordod az orrod?

2012. márc. 26. 20:51
 28/97 anonim ***** válasza:
32%

"20:28 és 40-es válaszoló


ilyen összegeknél van gondolom nem kevés félretett pénzed,és lébecolhatsz jóideig,akkor se érzi meg a pénztárcád "


Dehogyis!

Éppen arról beszélek, hogy nem tudtam elmenni, mert állásban voltam.

Ilyenre CSAK akkor tudsz elmenni, ha nem vagy állásban.

Azt kérdezted, miért vallom, hogy nem mennék el semmi szín alatt kényszerből nagyon más munkára, mint amilyet szeretnék. EZÉRT. Mert hülyeség, mert aztán a meglévő munka miatt nem tudok elmenni arra, amire pedig mindig is vártam, vadásztam.

2012. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 A kérdező kommentje:
és ha közben éhenhalsz,mert már munkanélküli segély sincs? és ha azért nem evsznek fel a jobb melóra,mert nincs pénzed olyan ruhára amiben megjelenhetsz,mert a minimálbérest nem vállaltad?
2012. márc. 26. 20:54
 30/97 anonim ***** válasza:
76%

Egy hónapja keresek, de meló sincs, csak a sok kamu, meg igérgetés, adatgyüjtés lealázó "interjúk" a szemét vállalkozóknak mindent lehet.


A legtöbbje undorító módon, nyolcasával tizesével hivogatják be az embereket és egymás előtt alázzák be őket.


Legutsó helyen ahol voltam negyed óra alatt 17 en jöttek :D Amikor megjötta főnök így ránézetta tömegre, és csak annyit mondott hogy "bsszameg de szépen összegyűltetek"


Betereltek mindenkit a "tárgyalóba" aztán hatot egyből elzavartak mert túl öreg, meg nem néznek ki sehogy rossz a megjelenés az ő megbízóik elképzelése szerint.


négyetet elzavartak a következő 5 percben, mert vidékiek.



A maradék hétnek elkérték az összes igazolványát és papírját lefénymásolni illetve aláírattak egy titoktartásit. Aztán majd értesítünk..


Pár nap múlva mentem arrafelé hasonlóan délután megint vagy tizenöten ácsorogtak az iroda bejáratnál...



Legtöbb helyen ez megy.

Nem tudom mit kezdenek a sok információval, de biztos jó üzlet van benne, másképp nem csinálnák.

2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!