Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a . -ot csináljon az ember...

Mi a . -ot csináljon az ember (chf)?!?!?

Figyelt kérdés

Kezdek iszonyatosan pánikolni!!


Mondjon már valaki valami biztatót légyszi a chf árf.szintjével kapcsolatban!

Az állami és a bankok is hagyják, hogy az emberek csődbe kerüljenek. Nem igaz, hogy nem tudnának engedményeket adni!


Mi a francot kezdjek ezzel a 180-as árf.fixálással?!

Egy nagy lehúzás ez is, mert így még a kamatra is kamatot tesznek majd a 3. év végén. Nem elég, hogy az árf.változást is többszörösen fizetem?!?!


Itt vagyok két pici gyerekkel, kezdek teljesen kétségbe esni, a gyes-emet is elvette az állam mert vissza mertem menni dolgozni a gyerek 2 éves kora után,...


Mi lesz még itt?! Élni sem hagyják az embert és jönnek még ezekkel a kamu segítségekkel is!


Ha van esetleg olyan, aki ért is az árf.változásokhoz, légyszi mondjon legalább valami pici biztató infót!!!


:((((


2011. júl. 15. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
20%

"A bankok pedig szerintem jogosan nem adnak könnyítést, mert ha pár embernek megadnák, akkor mindenkinek meg kéne adniuk. És amúgy amit ti rossz adósok veszteséget csináltok a banknak, azt a betétesekkel fizettetik meg.(Pl. felemelik a számlavezetési díjunkat!).

"


ezt a hülyeséget komolyan gondolod?


a betéteseknek van választásuk, pl. arany


a korporatív "bankrendszer" meg egy szánalmas vicc

2011. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:
20%

"A bank egy erősen profitorientált intézmény!"


ez egy elektronikus hitelpénz-teremtésre szakosodott franchise rendszer


nem sok köze van már ennek az eredeti fogalomhoz...


és a pénznek se


egy 1873-as 4 forintos aranyérme ma az aranytartalma alapján 28 ezer forintot ér

2011. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
0%

"felsőfokú pénzügyi végzettségem van "


no és értesz vmit a jelenlegi folyamatokból?


jelenlegi "pénzügy" = szánalmas vicc, agymosás

2011. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
0%

„feltételnek kéne lennie a szakirányú végzettségnek egy hitelfelvételnél.”


Talán inkább valódi pénzben kéne gondolkodni


Pl. arany és 100%-ban fedezett aranycertifikát


PS: aki valóban érti ezt a zseniális rendszert az mindössze korlátolt felelősségű jogi személyként adósodik el


Úgy nyugodtan elsétálhat, ha nem mennek jól a dolgok…

2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
0%

" de igen, 0% önerővel vettem fel hitelt, mivel semmilyen anyagi segítséget nem kaptunk sem a párom sem én"


szvsz


ezzel jól jártál


reménykedjél a magáncsőd intézményenek a bevezetésében

2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ritka gusztustalan ember vagyok, de nekem meg speciel azzal van tele a tököm, hogy itt rinyálnak, aggresszív módon követelnek, fenyegetőznek szinte napról napra a devizahitelesek, mintha nekem kötelességem lenne őket sajnálni, megsegíteni, és a többi. "


itt max bankmentés folyik

2011. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
88%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


figyelj


te


aranymániás


baro_marc


nem


tudnád


egy


hozzászólásban


megírni


a


véleményed?


egyébként


ha


olyan


okos


vagy


miért


nem


hawaiion


vagy


és


miért


itt


kommentálsz


te


szerencsétlen??

2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 A kérdező kommentje:

23:17

:))


20:54

Nem gondolom, hogy ennek kéne a témának lennie, hogy kinek mennyit ér, hogy kinek mennyi valódi tudás áll a "papírja" mögött! Biztos vagyok benne (minden nagyképűség nélkül!!) hogy tudnék neked olyat mondani, amiről fogalmad sem lenne! "Király sem létezik alattvalók nélkül!" Úgyhogy ezt a részt azt gondolom le is zárhatjuk!


Látom egyébként "jó kis vitát" robbantottam ki! Még Ti is, akik elvileg eléggé ráláttok a témára - az olvasottak alapján legalábbis úgy tűnik - sem értetek egyet!


Akkor mi hitelesek mit gondoljunk, mit tartsunk helyesnek?


Szóval akkor most lényegében azt mondjátok, hogy ennél csak rosszabb lesz, vagyis már azzal is jobban járnék, ha most átváltanám vagy visszafizetném az egészet. Ok, tegyük fel, hogy ha megtenném holnap és mondjuk 10 év múlva ennél alacsonyabban lenne az árf., mert mondjuk valamennyivel stabilizálódott a helyzet, akkor megint lesz aki azt mondja, hogy így jártál, megint rosszul döntöttél. Hivatkozás: "Nem voltam jós, csak tippeltem, bocsi így jártál!"


Szóval ez a jó sok hozzászólás is tükrözi azt ami ma a világban van és pont az ilyen ellentétek miatt is tartunk ott ahol tartunk. Mindenki csak hajtja a magáét, be-benyög időnként olyan véleményeket, amiknek valószínűleg alapjuk sincsen, hiszen csak spekulálni akar velük, ami sikerül is neki hiszen egy-egy rossz hírre az "egész világ" elbizonytalanodik és ezzel már el is indult a lavina!


Nem azt kérem, hogy egy közhellyel éljek, hogy mondja meg valaki, hogy mi volt előbb a tojás vagy a tyúk?!


Nem ezen kéne rágódni, hanem megoldást találni a felmerült problémákra. Nem csak ez a devizahitel probléma létezik a világon. Van millió más, amire valahogy sikerül megoldást találni és persze van amire sosem. Erre viszont én úgy gondolom, hogy ha valaki tudna megoldást találni, akkor nem csak segítene nagyon sok emberen/családon hanem még elismerést is kivívhatna a szakmában. Nincs olyan hogy megoldhatatlan, csak akarni kell! Hol van ilyenkor a híres "nagy magyar agy"? Miért nem talál ki valakit valamit? Tudom könnyen beszélek!


Ez pedig, hogy miért igyák meg azok is az egésznek levét, akiknek nincsen hitelük, úgy gondolom, hogy szintén egy nagyon rossz hozzáállás!


Millió dolgot tudnék sorolni, amit nekem is el kell szenvednem mert én is az egész része vagyok és senki ne gondolja, hogy csak azt várom (biztosan sokan vannak még így), hogy a sült galamb az ölembe hulljon. Próbálok, ahogyan biztos sokan még rajtam kívül, első körben azért tenni, hogy legyen inkább a pénzem a törlesztéshez, még szerintem jobban is mint kéne. Amikor már a pici gyerek sír, hogy hol van anya és szinte mindig csak az a válasz, hogy dolgoznia kell, akkor már régen rossz! Tudom ez is magánügy, de mindenkinek vannak fizikai határai is.


Szóval a kérdésemre akkor lényegében betudhatom azt válasznak, hogy semmi jóra nem lehet hosszútávon sem számítani így, ha kb. 200 körülire javulna a helyzet, akkor egyből lépjek. Jól értem?

2011. júl. 15. 23:40
 39/116 zsuzsa571118 válasza:
Azt gondolom nagyon sok család nem luxus dolgokra vett fel hitelt,és nem mindenki rendelkezik önhibáján kívül több millió fttal,például talán két diplomás gyermeket nevelt az államnak ,ami bizony nem kevés költséggel járt,de megérte,vagy talán gyermeket vállalt 30évesen az elsőt,és ahogy megtudták,hogy kismama elküldték a munkahelyéről,tehát nem arról van szó hogy az állam átvállalja a hitelt,csak megfelelő döntésekkel próbáljon azokon az embereken segíteni aki megpróbál együttmüködni a pénintézetekkel,de a hozzáállás az tragédia,nem elég,hogy komoly gondot jelent megoldani,sok embert az ügyintézés során porig aláznak,körülbelül úgy mint a hozzászólással az előző komment,ne ítélkezzünk senki felett,nem ismerjük a helyzetét,hogy miért kellett így döntenie!
2011. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
0%
Tudod aki devizahitelt vett fel az így járt...hitelfelvétel előtt is tudtad hogy 200ft felett is lehet a frank,most akkor fizesd.
2011. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!