Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember ilyenkor mit csináljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember ilyenkor mit csináljon?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt és nekem nagyon tetszik.A csajnak én is bejövök csak van egy kis bökkenö a dologban.Az egyik haverom szerelmes belé.Probáltam segiteni neki,de a csaj erre rájött.A csaj azt mondta ne segitsek neki abban,hogy összejöjjenek mert neki nem igen jön be ez a srác (haver).Beszélgettem a csajjal és elfogunk menni sétálni is.Nem tudom mi legyen a haverom szerelmes belé,de a csaj nem ad neki esélyt biztos.Nem akarok fájdalmat okozni a haveromnak.Elég régota szeretnék barátnöt szoval nekem tetszik nagyon.
2011. márc. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mozdulj rá. de csak finoman csináljátok. nameg a haverod orra előtt nem nagyon kéne. csak diszkréten ;) sok sikert
2011. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a haveroddal. Szar ügy, de attól, hogy te esetleg hagyod a lányt, nem fog vele összejönni, ez fájni fog neki, de meg kell értenie.
2011. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kit érdekel a haver? cserkészd be a luvnyát
2011. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a barátod meg fogja érteni.

Én is hasonló helyzetben voltam. Nekem és a barátnőmnek is bejött a srác, de a srácnak ő kellett. Elfogadtam. Minek teperjek ha felesleges? És a méltóságom is megmaradt.

2011. márc. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!