Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a vírus hosszú távon...

Ha a vírus hosszú távon velünk marad, ahogy ez a cikk vélelmezi. Akkor nagyon-nagyon hosszú távon számít a vírus fejlődése szempontjából a vakcina?

Figyelt kérdés

[link]


Vagyis ha nem szűnik meg a virus, akkor nem csak lassítjuk tulajdonképpen? Vagy lassítva teljesen más lehet hosszú távon a genetikai változatossága?



2021. aug. 20. 00:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen emberek szavaznak majd.
2021. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
83%
9 jó az 98% felettinek is
2021. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
0%

Kevered a vakcina hatásosságával.

EZ a vírus - kezelés nélkül - 5% halálozást okoz.

Ez nem találgatás kérdése, megmérték.

Nem is hit kérdése.

Nem is attól függ, melyikünk a hangosabb.

Nézz utána nyugodtan. Ne konteós oldalakon.

2021. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
89%

13


[link]


Elhunytak száma / (Elhunytak + Gyógyultak száma)


1- (4.4 / (4.4 + 187.8)) = 97.7 %


És akkor tegyük gyorsan hozzá, hogy az elhunytak esetében sem mindenkinél covid volt a halál kiváltó, és számos fertőzött van, akinél annyira enyhék a tünetek, hogy nem kerülnek be a statisztikába.


Van még kérdés?

2021. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
8%
Sok ember nem került vele kórházba, nincs benne a statisztikában.
2021. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
100%

A 14-es valaszhoz tegyuk hozza hogy ezek csak a REGISZTRÁLT FERTŐZÖTTEK! Még a WHO is 4x annyi regisztralatlan fertőzöttel számol mint regisztralttal. Szoval van 212 millio regisztrált fertozott, es 4,5 millio halott de a valos inkabb 800 millio fertozott.


4,5/800 = 0,005, vagyis 0,05 százalék..

2021. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 Wadmalac ***** válasza:
72%

"Én meg súlyos korona vírusos embert nem láttam az ismeretségi körömben, pedig az én barátaim nem otthon rettegők voltak... Akkor most mi a konkluzio?"


Láttál már saját szemeddel kacsacsőrű emlőst?

Nem? Akkor mi a konklúzió?


Könyörgöm, kicsit használjuk már azt a szürkeállományt, ha van.


Képzeld, nekem két közvetlen, három közvetett ismerősöm halt bele EGYÉRTELMŰEN a covid-fertőzésbe, közvetlen ismerőseim, kollégáim tucatjai estek át rajta könnyebben vagy elég súlyosan, egy ismerősömnek édesanyja három hétig feküdt lélegeztetőgépen és szerencsére túlélte.


Na EBBŐL mi a konklúzió?


Ez a "nincs mert én nem láttam" egy borzalmasan korlátolt gondolkodás.


Kedves kérdező, ha nem is örökké, de nagyon sokáig velünk lesz ez a nyavalya.

De a sok mutációja és az azt kényszerűen lemaradva követő vakcinálás és a fertőzések révén történő immunizálódás lassan azért a valós nyájimmunitás felé mutat és ennek köszönhetően lassan be fogy szelídülni a régen ismert és nyakunkban hordott, kevésbé veszélyes fertőzések közé.

Rengeteg ilyen van. Ez is egy lesz ezek közül.


Nem kizárt a teljes eltűnés sem, de az nagyon messze van még.

2021. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó: tipikus covid fanatikus vagy.

Láttam már kacsa csörü emlöst, most akkor mi a konkluzio?


Sírtok-rítok, hogy itt a vírus, mindenki is meghal... De ha ez így lenne, nem kellene így vagy úgy mindenkit érintenie? Hogy van az, hogy néhányan belehalnak, de a többség meg se érzi. Nem lehet, hogy ti csináltok valamit rosszul? Hogy a természetes szelekció mondja azt, hogy köszi, elég volt belöletek és ebből a gondolkodásból? Ezen gondolkodjál szerintem.

2021. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
72%

Nem, #18.

TE vagy Mengele-fanatikus.

Ez van.

Amúgy csak szólok, hogy azért ez a vírus elvitt párat a látszólag egészséges fiatalok közül is. Vicces lenne, ha téged is vinne, nem?

2021. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
72%

19 én voltam covidos, és nem vitt el, jujj most mi lesz?

Szóval a természetes szelekciót Mengeléhez kötöd, de a kísérleti vakcinával végig oltanád a világot...

Amúgy jah, egyszer tutira meghalok, meg igazából te is... Kettönk között annyi a különbség, hogy én elfogadtam az élet rendjét, de még bömbölj a halálodig emiatt.

2021. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!