Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a vírus hosszú távon...

Ha a vírus hosszú távon velünk marad, ahogy ez a cikk vélelmezi. Akkor nagyon-nagyon hosszú távon számít a vírus fejlődése szempontjából a vakcina?

Figyelt kérdés

[link]


Vagyis ha nem szűnik meg a virus, akkor nem csak lassítjuk tulajdonképpen? Vagy lassítva teljesen más lehet hosszú távon a genetikai változatossága?



2021. aug. 20. 00:37
 51/107 Wadmalac ***** válasza:
29%

#47: senki ilyet nem állított, úgyhogy hálistennek előkerül a ferdítés is vitamódszerként.


Mondom, szerencsére már viszonylag kevés van a fajtádból, akinek agya van és nem paranoiás, nem rögeszmés vagy simán nem betonhülye, már oltatta magát.


Én már csak a további oltáspropagandára költött pénzt sajnálom, az már borsó a falra, a ti fajtátokat már csak az veszi rá az oltásra, ha az orra előtt hal bele valaki a fertőzésbe.


Megnézném, hajlandó lennél-e aláírni egy nyilatkozatot, hogy te nem hiszel a vírus veszélyében, nagyobb veszélynek tartod az oltást, ezért elutasítod az oltást és felelősségteljesen vállalod, hogy ha mégis covid-beteg leszel, lemondasz a TB költségére kezelésről és TE, a saját zsebedből állod.


Mert ezt kéne csinálni.

Aki szándékosan vállalja a veszélyt az oltás helyett, vállalja a költségét is a kockázatvállalásának.


Az életbiztosításod alapból nem fog fizetni, ha beledöglesz, remélem ezt tudod.

2021. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
89%
51 én aláírom ezt a papírt, hozd ide légyszi. Te meg kérlek fizesd ki saját zsebből az oltásod, mert én meg azt nem kértem. Így rendben vagyunk?
2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
27%

Érveim idáig voltak, hónapokon keresztül.

Elfogyott a türelmem, haver - I.J.


Ott vannak az orvosi szaklapok, azokat nézd. Ha nem vagy hülye, akkor tudod, hogy ezek a legmegbízhatóbbak ebben a témában. Nem "a média", nem Orbán, nem a Frászbúk és nem én. És nem is olyan orvosok, akik vitamint árulnak.


Ha hülye vagy, akkor meg mindegy.

De én is azt mondom, hogy a TB-nek nem kéne fizetni az oltatlanokat (hacsak nincs valami orvosi gond, ami miatt nem oltathat).

Ezen kívül a büntetőjognak kellene kezelnie azt, ha mást is megfertőzöl a saját hibádból. Mondjuk vagyonelkobzással, és át kéne adni nekik.

2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
89%
51 még mindig hihetetlen, hogy úgy akarod ide hisztizni az apokalipszis lovasait, hogy szignifikánsan nagyobb esélye van, hogy valaki meg se érzi a vírust, mint hogy belehal... a korona előtt milyen nyüglődéssel boldogítottad a hozzátartozóid?
2021. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
23%

"fizesd ki saját zsebből az oltásod"

Meg fogsz lepődni: MI fizetjük. Dupla áron. Azt is, amit más országnak ajándékozunk. Te nem, mert te nem dolgozol. Neked a szüleid fizetik.

2021. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
67%
53: nem lehet azt megfertőzni, aki otthon ül, tegyél így, a problémád megoldva. Te tényléeg ennyire hüje vagy? Hogyan bizonyítod, hogy ki fertőzött meg? És ha egy oltott fertőz meg, azt hogyan kellene kezelni? fogyatékos...
2021. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
91%

55 több adót fizetek, mint a Te kereseted, abban biztos lehetsz :)

De te hoztál egy javaslatot, én elfogadtam: mindenki fizesse meg a saját döntését. Mi a probléma? Ilyenkor bezzeg kisebb lesz az arcod...

2021. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam, hogy én már kifizettem az oltást.

A betegség kezelése ennél SOKKAL drágább is lehet.

Persze, megúszhatod könnyebben is. Orosz rulett?

Azt meg, hogy kit fertőztél meg, kontaktkutatással lehet kideríteni. Ennek a költségét is fizeted?

2021. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 anonim ***** válasza:
72%

58: nem te fizettd az oltást, hanem mi, ennyire nem lehetsz ostoba... én fizetem a saját kezelésem, amúgy is csak a hozzád hasonló nincstelen csórók járak állami egészségügybe. Én nem kívánom kifizetni a vackaid, cserébe én se várom el, mi a problémád? Megint felelősséget kellene vállalni, az zavar?


Orosz rulett: túlélés 99,5% VS egy kísérleti vakcina... hát nem tudom ki orosz rulettezik kettőnk közül, de óbégassál csak, hátha megnyugszol tőle

2021. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... Aki oltott, annak nem hót mindegy, hogy ki oltat és ki nem? Elvileg ti védve vagytok, közötök nincs ahhoz, hogy más hogyan dönt. Minek kell kötözködni, meg hülyézni? Nem kötelező az oltás, én vállalom a vírust, ha belehalok, abból nektek hátrányotok nem származik. A korlátozások miatt kell a másikat leszólni? Védve vagy a kártyád miatt, mehetsz világgá. Tényleg várom a magyarázatot, mert se influenza esetén, se más, jóval veszélyesebb vírusnál nem csináltok ekkora hisztérikát, mint a covid miatt. Az ember bármibe bele halhat, nem hinném, hogy a szaros covidba fogok, ami csak (!) 4 millió halált okozott 2 év alatt! Szóval kérdem én, azt, aki oltott, mi a fenétől fostok még?
2021. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!