Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a vírus hosszú távon...

Ha a vírus hosszú távon velünk marad, ahogy ez a cikk vélelmezi. Akkor nagyon-nagyon hosszú távon számít a vírus fejlődése szempontjából a vakcina?

Figyelt kérdés

[link]


Vagyis ha nem szűnik meg a virus, akkor nem csak lassítjuk tulajdonképpen? Vagy lassítva teljesen más lehet hosszú távon a genetikai változatossága?



2021. aug. 20. 00:37
 61/107 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a védelem nem tökéletes.

Én mondjuk 70%-ban vagyok védett, de ha sok oltatlan van, a vírus elkezd mutálódni, jön egy olyan változat, ami ellen csak 40%-ban, vagy sehogy.

Az oltások soha nem 100%-osak.

Aki nem oltat, akkor lehetne magánügye, ha SENKIVEL nem érintkezne. Űrruhában mászkálna, mint Orbán atyánk az elején, vagy elvonulna az erdőbe.

Így viszont nekem is szenvedni kell a korlátozások miatt, ami miattatok van.

Na meg az orvosi várólisták. Orvoshoz már el se lehet jutni, csak Coviddal.


Az influenzát szintén utálom, és örülök annak, ha végre lesz gyógyszer ellene.

2021. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 Wadmalac ***** válasza:
29%

"Aki oltott, annak nem hót mindegy, hogy ki oltat és ki nem? Elvileg ti védve vagytok, közötök nincs ahhoz, hogy más hogyan dönt. Minek kell kötözködni, meg hülyézni?"

Az oltásfóbiások jöttek ebbe a kérdésbe önteni a xart.

Senki nem hívta őket, nem ez volt a kérdés.


Nem oltatsz? Te bajod. De ne gyere oltással kapcsolatos kérdésekbe osztani az észt meg hülyének nézni a vakcinázoattakat. Aztán meg nyavalyogni, hogy le vagytok hülyézve.


" Te meg kérlek fizesd ki saját zsebből az oltásod"

Azt azért kapom ingyen, te haddnemondjam mi, mert a TB-nek az olcsóbb, mint a betegségem következményei, Értem? Nem én kértem ,hogy ingyenes legyen, az államnak ez az olcsóbb.



Úgyhogy a reakciód érvértéke negatív végtelenhez konvergál.


"szignifikánsan nagyobb esélye van, hogy valaki meg se érzi a vírust, mint hogy belehal.."

Remek érv. Vegyük le a lámpát, sorompót a vasúti átjárókról is. Szignifikánsan kevesebben halnak bele a vakon áthajtásba, mint akik megússzák.

Zseniális logika.


Aztaq.

2021. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
65%

#61 A vírus oltottakban mutálódik javarészt, nem oltatlanokban. A vakcinák meg eddig sem voltak jók semmire. Nem kaptad el azóta, mióta olva vagy? Remek, de még nyaral a vírus, nem lehet benne biztos, hogy nem fertőződsz meg. Nem, nem az oltatlanok hibájából kapod el.

#62 Anonim oldalon vagyunk, jogom van véleményt nyílvánítani. Szerencsére egyre kevesebb az olyan vírusfélő és vakcinamániás az oldalon, mint te.

2021. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
39%

62 én nem tudtam, hogy az oltás agysegjt pusztulást is okoz, de amióta itt olvasom a kommenteket, ezt is fel kéne venni a kockázatok közé.

Nem az oltottakkal van baj, hanem a hozzád hasnló véglényekkel. Valamlyik jóképességű kollegád dobta fel, hogy fizessük ki a kezelést, erre mondtam, hogy remek ötlet, csak akkor ti meg fizességek ki az oltást. Problem? Baj a következetsség? Ingyen semmi nincs, szomorú, hogy Neked ezt is magyarázni kell.

A vasútas példád meg hát egy paródia... De a zebra előtt sincs sorompó, ezen gondolkodtál már? Ennyi erővel oda is tehetnénk, sőt mindenhova is... mert most erről beszélsz... Valaki kitalált valamit, te meg óbégatsz... Behehe... behehe... Vicces vagy

2021. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
25%
61 mászkálj te űrruhában, ha jól esik, miért más alkalamzkodjon hozzád? Tudom, hogy frusztráló lehet, hogy beadattál valamilyen kísérleti szart, ami ezek szerint még csak nem is véd igazán... Miért nem csináltok egy saját országot? Lehetne egy birka a címeretekben...
2021. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 Wadmalac ***** válasza:
26%

"A vírus oltottakban mutálódik javarészt, nem oltatlanokban."


Na jól van, ez már az alja.


"A vasútas példád meg hát egy paródia... De a zebra előtt sincs sorompó, ezen gondolkodtál már?"


Ez az ellenérved. Hogy zebránál nincs.

Mert még zöld-piros közlekedési lámpát sem láttál zebránál, ugye?

Miért vagy ENNYIRE sötét?


Még egy xaros ellenérvet sem vagy képes összehozni.

2021. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
0%

Na igen, egyre nagyobb hülyeségek mennek.

Persze, majd az oltottakban fog jobban szaporodni a vírus, ahol védelem is van.

Ahol meg nincs védelem, ott nem.

Így megy ez már nálunk.

2021. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár évvel ezelőtt (covid előtt) lett volna lehetőséged egy kísérleti fázisban lévő gyógyszernél kísérleti patkány játszani, belementél volna? Biztos, hogy nem. Most itt vannak a kísérleti fázisban lévő vakcinák, amit pár hónap összedobás után már globális szinten használnak. Mindezt úgy, hogy a fejlesztői számára sem ismertek a hosszabbtávú mellékhatások. Nézd, hány év kellett volna még, mire biztonsággal adható. Itt a Pfizer hivatalos oldala:

[link]

2021. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
0%

"kísérleti fázisban lévő gyógyszernél"

EMBER!

Sok 100 millió ember már megkapta, hónapokkal ezelőtt. Gyakorlatilag mind él még, tartós probléma nélkül.

MIT AKARSZ MÉG?

Vírust?

Mert az is itt van! Elindult a következő hullám, szépen fut felfelé!

2021. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
100%

66: nem az ellenpéldám hüje, hanem te... a vonat előtt nincs jelző lámpa? Kockázatarányos védekezésnek hívják, valószínűleg az autók nagyobb eséllyel hajtanak át a piroson vasúti átjárón, és lesz belőle baleset, mint ahány gyalogos lelép. (Jelzem egybites barátom, hogy mindkettőből van baleset így is)


Te oltatsz egy kísérleti vakcinával, amiről azt gondolod ezek szerint, hogy nem is véd, és tőlem is elvárod, hogy inkább ezt válasszam, mint a 99,5% túlélési esélyt. Hm... Miért is kellene ezt tennem? Csak mert te azt gondolod? Nagyon megtisztelő, hogy tőlem teszed függővé az életed, de ezt nem szeretném viszonozni, és igazán nem is érdekel, hogy felkelsz-e holnap.

2021. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!