Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért nem tudják már kihúzni...

Miért nem tudják már kihúzni a Dunából hableányt?

Figyelt kérdés
Ha nagy a sodrás a híd lábánál akkor miért nem próbálják odébb vontatni és a nyílt, alacsony sodrású víztükrön kiemelni? Ott előtte még a hullákat kis ki tudnák szedni. Rajtunk röhög a fél világ hogy egy 40 tonnás kishajút nem tudunk kidaruzni.
2019. jún. 3. 17:24
 51/102 anonim ***** válasza:
42%
[link] vizitankkal kimarkolják a vizet s akkor belehet menni szárazfoldi tankkal is
2019. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
80%
Imádom, hogy Magyarországon bármi történik, legyen az foci, politika, közlekedési baleset, akkor 10millió szakember országa leszünk pillanatok alatt. :D Nem is értem miért nem vagyunk a világhatalmi elit gerince ennyi ésszel és hozzáértéssel.
2019. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig nincs kiemelve. Még "kiemelés közeli" állapotban sincs. Ég a pofámról a bőr.
2019. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
0%

A TEK illetékese:


"Hogy az emelés mikor fog pontosan megtörténni, azt jelen pillanatban önöknek én megmondani nem tudom, szerintem belátható távolságban vagyunk."


A távolság belátható, de megmondani nem tudja. Akkor mi a belátható?


Na ez Magyarország.

2019. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
100%
na de miért nem mész oda s miiért nem huzod ki?
2019. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
100%

"Na ez Magyarország." - szerintem meg "ez Magyarország...nem akarod hozzátenni még, hogy "ezért tart itt ez az ország."?


A belátható idő az 2-3 nap, nem tudom ezen az egyszerű szövegértési kérdésen mi olyan megugorhatatlan. Pontosat nem tud mondani, de belátható időn belül lesz.

2019. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de melyik szótárban olvastad azt, hogy a "belátható idő" az "2-3 nap"?


Szerintem a belátható idő az az, amit már "belátunk", tehát tudjuk, hogy abban az időben mi fog történni. A TEK illetékesének viszont az a "belátható", amiről fogalma sincs.


Igen, ezért tart itt ez az ország. Mert az "illetékesek" ilyen szinten vannak.

2019. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
100%
Abban a "szótárban", ahol a pl. a "jó idő" az 20-25 fok. Ezek egyértelmű, közbeszédben meg nem határozott, de érzékletes dolgok. A belátható idő az amit már be tudsz látni, nem egy beláthatatlan táv. Hadd ne menjek már bele, úgysem fogod megérteni, mert imádsz kötözködni.
2019. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálom, hogy te csak 2-3 napot tudsz belátni.
2019. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
100%
Menj már oda, és húzd ki, te nyilván jobban tudod, mint szakemberek (És nem csak magyarok) tömkelege.
2019. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!