Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért nem tudják már kihúzni...

Miért nem tudják már kihúzni a Dunából hableányt?

Figyelt kérdés
Ha nagy a sodrás a híd lábánál akkor miért nem próbálják odébb vontatni és a nyílt, alacsony sodrású víztükrön kiemelni? Ott előtte még a hullákat kis ki tudnák szedni. Rajtunk röhög a fél világ hogy egy 40 tonnás kishajút nem tudunk kidaruzni.
2019. jún. 3. 17:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
0%

Ha rajtam múlik, eleve el sem süllyed. Mert én nem vagyok "szakértő" meg "illetékes", hogy csak a zsebeimet tömjem tele ahelyett, ami a dolgom lenne.


Mi van azokkal, akiknek a dunai hajózás biztonsága lenne a munkájuk? Hányat rúgtak már ki, vagy csuktak börtönbe? És hányat fognak? Megsúgom: egyet se. Ehelyett fizetésemelést kapnak.

2019. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
0%

A TEK illetékesének újabb böszmesége:


"A kiemelés sokrétű és nagyon nehéz feladat volt, MERT ilyenben még nem volt rutinunk."


Világos. Ha én nem tudok megjavítani egy mosógépet, akkor az sokrétű és nagyon nehéz feladat, mert ÉN hülye vagyok hozzá.

2019. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
Ép ez lenne ha te lennél a felelős. Soha egy hajó se süllyedne el miattad s végkép semmi tapasztalata se lenne senkinek a mentésben.
2019. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
54%
Ja. Ha nem süllyed el hajó, akkor nem kell menteni.
2019. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
És ha fennakad valahol, Akkor hogy szedik le ha senki se tud menteni?
2019. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
Vagy felrobban s cafatokban hullik mindenfele a parton, akkor mi van? akkor se sülyed el.
2019. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
vagy ha beszorul valahova? akkor mit csinálsz?
2019. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
most képzeld el, hogy beszorul valahova, a kapitány meg csak nyomja nyomja a gázt, s leég a kazán.
2019. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 Wadmalac ***** válasza:

"Mi van azokkal, akiknek a dunai hajózás biztonsága lenne a munkájuk? Hányat rúgtak már ki, vagy csuktak börtönbe? És hányat fognak? Megsúgom: egyet se. Ehelyett fizetésemelést kapnak."

Nézz csak utána, mióta nem történt Magyarországon még csak közelítő mértékű baleset sem.

Szóval ez a szövegelés még az alja sajtófröcsögésnél is gusztustalanabb.

2019. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
54%
10 éve volt valami vasútbaleset. Gyurcsány legalább sírt akkor. Most hol vannak a politikai felelősök? Miért nem mondanak le? Ja, tudom: ez Magyarország.
2019. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!