Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/1205 anonim ***** válasza:
Roro - Naná, hogy akarom :DDDD Ide vele!^^
2012. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/1205 anonim ***** válasza:

hehe üziben éküldöm xD és rájöttem folytatni kéne a ficet de elszállt az ihlet a hóesésben ><


Roro

2012. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/1205 anonim ***** válasza:

Én nem akarok senkit sürgetni, de azok, akik a fanficeket írják, azok tényleg szuperek! Nem vicc. Valaki, aki a Hengeervaara (vagy mi is volt a címe) meg a Nordic 5 MSN című sztorikat írta, azok nagyon lenyűgöztek, illetve az utóbbin röhögnöm kellett. xD

Susie novellái is jók. Csak dicsérni tudom. Ha valami ötlete születik a fejében és megpróbálja kirakni, mint a puzzle-t, arra tudok türelmesen várni, hogy a fice felkerüljön a netre és elolvashassam.


Nem tudom, miért, de lehet, hogy csak én érzem így, de magyar Nordic5 novellák valamivel jobbak az angolnál. Elég jól tudok angolul, csak azok nem fogtak meg annyira. Túl sok van belőlük, nincs türelmem végigolvasni azokat, nem is beszélve a műfajairól. Jobban szeretek a kezembe venni egy angol nyelvű olvasmányt és olvasgatni azt.


Sőt, sokszor megfordult a fejemben, hogy a rajongók csak a fanficek miatt szeretik az Északiaikat? Az eredetiben elég keveset szerepeltek, mégis ismerjük a személyiségeiket.



inkredible

2012. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/1205 anonim ***** válasza:

A Hengenvaara azóta a kedvenc ficem tőle, már fogalmam sincs, hogy hányszor olvastam el. :) A vége ellenére nagyon szeretem (nekem valahogy mindig meghalnak a kedvenc szereplőim *mondja az, aki egy-egy fic erejéig eltette Oroszországot és Dániát láb alól*). Amúgy azokat Reisuto írta. :) Engem ő tett hetássá még akkor, amikor a Merengőn írt. :D

Köszi, olyan aranyos vagy! :) Most csak boldogan mosolyogni tudok. :)


Én is szoktam olvasgatni angolul, és én is kevés olyat találok, ami tetszene. Egyszerűen nem érik el azt a szintet, amit én megszoktam (na meg a felükben anyuci!Finnország van, azt utálom). Viszont azért van egy-kettő, ami tetszett, ha szétnézel a fanfiction.neten a kedvenceim között, akkor megtalálod őket. :) (ott is Susie Lupin vagyok) Az egyikre kértem fordítási engedélyt még az ősszel, de azóta nem kaptam választ és nem is befejezett... de nagyon remélem, hogy befejezi az író, mert annak ellenére, hogy AU, nekem nagyon tetszett.


Szerintem az is közrejátszik ebben, hogy titokzatosak. :) Sokan unják a nagyon népszerű párosokat (például az Amerika/Angliát, mondjuk azt szeretem, de nem annyira, hogy írjak is velük), ezért kezdenek a nem olyan sokat szereplő országok felé fordulni - gondolom én. :)


Susie

2012. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/1205 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, nektek feltűnt, hogy a Hetalia szereplők többsége gyakran hord csizmát.
2012. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/1205 anonim ***** válasza:

van aki bakancsot hord de am igen feltűnt x3


Roro

2012. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/1205 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt már hallottátok-e, most kerestem rá... Elvileg a hivatalos angol szinkron. http://www.youtube.com/watch?v=VOmKKy6ucno Görögország hangja tök cuki, azt így képzeltem el, Japáné is rendben van szerintem, de Finnországé... Hát az valami szörnyű. Olyan, mintha bármilyen pillanatban átválthatna a hangja egy lányéba... :') Neki sokkal kellemesebb hangot adnék. Azt hiszem, továbbra is japánul fogom nézni, ha nézem. :D


Susie

2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/1205 anonim ***** válasza:

uristen ez fááj O.O maradok annál hogy japánul nézem xD


Roro

2012. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/1205 anonim ***** válasza:

Én már másodszorra nézem végig az egész animét angolul, nekem már fel sem tűnik, fel sem tűnik~! xD


Szoni

2012. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/1205 anonim ***** válasza:
* ráadásul imádom a narrátort. - ez lemaradt :D
2012. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!