Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyerek koromban meg úgy mindig kiközösítettek és rondának-értéktelennek érzem magam.

Engem izgat a gondolat hogy valakinek annyira kellek hogy nem tudja türtőztetni magát. Persze most nem az utcán élő szakadt csövesre gondolok mert nyilván nem élvezném de szerepjátékban meg fantázia szinten (egy fiú barát teper le) úgy izgat

jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!