Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%
#20 ugyanazt mondjuk, 1000-ből 999 ember sérül pszichésen, szorongásokat alakít ki benne a hétköznapi kapcsolatokban is (nemhogy a szexualitásban). Végigmennek a tramuafeldolgozás hosszú-hosszú és nagyon nehéz útján. Kitartást hozzá, ne add fel!!!
2023. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
#18 #19 Köszönöm a választ. Ezek szerint 1000-ből, max. 1-2 lánynál fordulhat elő. Mindenesetre itt nincs a válaszadók között hasonló. Talán ők a kivételek, akik erősítik a fenti (#18 által írt) szabályt. Egyébként nem állt szándékomban bemagyarázni a fenti állítást. Én is furcsának találom az ismerősöm állítását a barátnőjéről!
2023. máj. 22. 13:18
 23/51 anonim ***** válasza:
54%

Az a nő, aki traumatizáltként ilyesmire vágyik, valószínűleg súlyosan elmebeteg. Normális pszichéjű nő nem vágyik ilyesmire. Nem tudom, hol olvastad ezt, de szerintem valamit nagyon félreértettél.

És szomorú, amikor összemossák a dominanciát a nemi erőszakkal. Mondjuk nekem meggyőződésem, hogy nemi erőszakot átélt nő még domináns partnerre sem vágyik.

A nemi erőszak azt jelenti, hogy nem akarod, hogy megtegyék veled. Ha akarod, akkor az csak durva szex, és nem nemi erőszak.

2023. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Vallomások szexuális fűszerekről és perverziókról (Cili, a nimfomániás kis boszorkány)

Czére Gyöngyvér

Állítólag megtörtént eseteket ír le a szerző benne.

2023. máj. 22. 21:07
 25/51 anonim ***** válasza:
90%

24

Állítólag, mondták, úgy halottam stb...

Itt írtunk páran akik átestek nemi erőszakon, hogy ez nagyon ritka eset lehet. Hidd már el, hogy nem vágynánk soha arra, hogy az akkor megtörténteket újra átéljük.

2023. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan előfordul, hogy valamilyen trauma következményeként izgat valakit a nemierőszak, de szerintem ez lehet a ritka mondjuk 20-ból 1. A többség az csak alapból élvezi ezt a megalázottság, kiszolgáltatottság érzést, mert legalább gondolatban szexuális izgalmat okoz. Hogy ez női mivoltal kapcsolatos, esetleg a keresztény társadalmunk által kialakult torz szexuális kulturánkból, vagy csak egyéni személyiség jegyek miatt van, azt nem tudom.
2023. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
42%

#26 sokkal ritkább mint 20-ból egy, inkább 100-ból, vagy ezerből 1.

#23 bocs, de szerintem nem elmebeteg (az elkövető igen, de az áldozat NEM!). S ne törjünk pálcát mások feje felett, hogy mi a normális és mi nem az.

2023. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
67%

27 nem török én pálcát senki felett, elmebetegnek lenni betegség, ahogy a nevében is benne van, és nem jellemhiba.

Azt pedig ne nevezzük már normálisnak, ha valaki olyat élvez, amit valójában nem akar. Ahogy már korábban is írtam, ha akarja, az nem erőszak. Erőszakról kizárólag akkor beszélhetünk, ha valami a te akaratod ellenére történik veled. Ha te élvezed azt, ami ellen tiltakozol, amiért sírsz és könyörögsz, hogy ne tegyék veled, akkor nem vagy normális. Ha tetszik, ha nem.

2023. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem erőszakoltak meg szerencsére, de vannak ilyen fantáziáim.

Nyilván a valóságban nem tetszene, de elképzelve vagy eljátszva igen.

Természetesen egy vonzó férfival.

2023. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
88%
29# nagyon lényeges amit a végén írtál
2023. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!