Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
89%
Engem mint szerepjáték izgat. De ha egy vadidegen férfi random az utcán elkapna és megerőszakolna, k**vára nem élvezném. Egy lelkironcs lennék utána. :(
jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
82%

Van ilyen.

Torzult személyiség. Ahogy a legtöbb parafilia esetében.

Ugye van akinerőszakolni szeret...na neki ez a párja.

febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
83%
Aki itt mindenféle pszichológiára hivatkoznak azok legyenek kedvesek linkelni erről tanulmányt vagy, intézetet, egyetemet vagy orvost aki erről publikált is. Nem csak a haver haverjának a szomszédja mondta aki “pszichológus”. Tehát adjunk neki egy kis transzparens jeleget.
febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
80%
Itt én több dolgot érzek összemosni egy kérdésben. Engem is izgat a fantázia szintjén, de Isten ments, hogy tényleg megerőszakoljanak. Inkább arról van szó, hogy izgató a gondolat, hogy egy általam is vonzónak talált férfi, aki tudja is, hogy vonzónak találom, annyira kíván engem, hogy kockáztatva a negatív reakciót leteper engem és nem enged, akkor sem, ha "tiltakozom". Viszont e közben figyel arra is, hogy nekem jó legyen és megáll, ha azt látja, hogy rosszul esik a közeledése. Ez inkább csak fantázia és a legtöbb lány, aki ezt mondja, szerintem ilyesmire gondol, nem arra, hogy azt akarná, hogy tényleg megerőszakolják, csak ezt nem tudják/akarják így megfogalmazni.
febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy van ilyen, nekem is volt. Egy hónap alatt nem tudtam leszedni a bugyit a csajról amikor bemondta hogy erre vágyna konkrétan. a másnapi randin meg is kapta, meg az azutáni napon is.. 5 esetből 3x így akarta...
febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
61%
Én 25 éves nő vagyok. Eszem át szexuális zaklatáson és erőszakon is. Nincs olyan aki ezt élvezné. Ez egy trauma amit feldolgoznia is nehéz. Élvezni kizárt.
máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyok egy 1 évig tartó durván bántalmazó kapcsolaton, többször voltam emiatt orvosnál is. Hidd el, soha még egyszer egy olyan érintést nem akarok érezni. De például a “bugyi letépés” az nekem izgató, mert általában olyankor a barátom már teljesen ki van éhezve, és mohón kinyal aztán csodásat szeretkezünk, ez egészen más, mint az a f.szfej.🤷🏻‍♀️
máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 NTBS ***** válasza:
67%
Extrém ritkán előfordulhat, de ott más baj is van a hölggyel.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de nem egy idegentol
máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
A szubmissziv nőim 90%-áról kiderült, hogy erőszakon estek át és azóta újra meg újra át akarják élni; azzal a különbséggel, hogy konszenzualisan mennek bele. Ezáltal próbálják visszaszerezni a kontrollt (legalábbis annak illúzióját).
jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!