Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
96%
Az adrenalinfüggés pl. tud extrém vágyakat okozni, amik józan ésszel nehezen felfoghatók.
2023. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
14%
A lányok 70% a erre vágyik titokban,de a társadalmi nyomás miatt nem merik kimondani!
2023. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
12-es, lányként mondod ezt?
2023. máj. 22. 11:09
 14/51 anonim ***** válasza:
37%
Létezik. Szakemberhez kell fordulni ilyenkor.
2023. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
89%

Két teljesen más dolog a fantázia meg az amit tényleg meg akar élni az ember.

Én is szoktam ilyenről fantazialni, de a valóságban isten ments hogy nemi erőszak áldozata legyek. Jezusom ne keverjük már a szezont a fazonnal.

2023. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
95%

Igen létezik, sokan fantáziálnak erről (is). Hozzáteszem semmiféle előzetes trauma NEM kell hozzá. Teljesen kiegyensúlyozott, úgymond "boldog gyerekkor" mellett mindenféle traumáktól mentesen is lehet valaki szubmisszív. Teljesen más a pszichés háttere mint amit sokan gondolnak róla.

Akit tényleges abúzus ért ott 100-ból 99 esetben pont hogy elfordul a szexualitástól, erős blokkokat, gátlásokat épít ki benne.

2023. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
16-os, szerinted egyes megerőszakolt lány(ok)ra is igaz, hogy utána a szexben erre "indul be és ezt élvezi"? Mi lehet az oka, hogy van olyan lány, aki még ezután azt kívánja, hogy letépjék a bugyiját?
2023. máj. 22. 12:51
 18/51 anonim ***** válasza:
98%

17

Erőszakon átesett nőként mondom ne akard ezt bemagyarázni, hogy van olyan nő aki miutàn megerőszakolják megalázzàk és évekig azzal küzd, hogy normális életet éljen ezután még ezt újra meg újra átakarja élni.

Fentebb írva lett, hogy max extrém ritka esetben de ez egy akkora trauma, hogy elképzelni sem tudod de nem is kívánom, hogy valaha megtudd.

2023. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
91%

#17 mondok két lehetséges okot.

Az egyik már "alapból" megvolt benne a vágy a durvább, határozottabb együttlétre és csak szembetalálkozott vele a gyakorlatban is. Viszont előbb volt meg a pszichés háttér, az affinitás mint az "esemény". Ezért nem okoz neki törést, traumát.

A másik... egyfajta feldolgozási mechanizmus, ha ismét "átéli" akkor már nem fog annyira fájni ami akkor történt. Hozzáteszem, 1000-ből egy esetben ha van ilyen!!! A többség a traumától inkább bezárkózik, magába fordul.

2023. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

19

Mondok én is neked valamit de ez csak az én példám.

Miután megerőszakoltak rettegtem az emberektől , ha hangosabban beszélt egy férfi összerezzentem szexuális kapcsolatra még csak gondolni sem akartam.

Eltelt egy pár év és amikor úgy éreztem kész vagyok a szexre hát először elsírtam magam. Soha az életben nem akarom átélni, hogy újra bántsanak és a megerőszakolt nők akik ezen átmennek sem akarják hidd el.

Sőt vannak akik a testi kapcsolatot sem akarják soha.

A kérdező furcsán bizonygatni akarja, hogy de márpedig van ilyen. Szívesen meghívom a csoportunkba az ilyen gondolkodasú embereket hallgassák végig, hogy mit is gondolunk erről mi bántalmazott nők...

2023. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!