Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
93%
személy szerint csak megerőszakolós szerepjáték, az igazi erőszak nem tetszene
2023. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
91%
Osztom azt a véleményt, hogy előre megbeszélt "erőszakban" benne vagyok. A partnerrel mondjuk megbeszélnénk, hogy este hazafelé a parkban egy gyors menet vagy húzzon be az autóba stb és szerepjáték gyanánt tegyen úgy mintha nem ismerne, csak szeretne megdugni. Ez még így izgató. De nem vágyom arra, hogy bármilyen ismeretlen az akaratom kívül behúzzon egy sikátorba. Hogy mi az oka? Kedvelem az extrém helyeket és kívánom a partnerem.
2023. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

#32

Ne tedd!

Azzal kezdeném, hogy fantáziában, nyugodt körülmények között, pároddal, barátoddal nem ugyan az mint ha este lerántanak, tépik a ruhád, ütnek. Férjem rendőr volt, találkozott ilyennel.

#32 egy volt pasimmal eljátszottuk a fantáziálásod.

Ismertem, szerettem. Tudtam var rám. És mégis. Amikor a parkban nekem jött, nem volt durva, mégis bepisiltem.

2023. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon érdekes pszichológiája van ám annak, hogy gyakori telis-tele van olyan kérdésekkel, ahol durva, megalázó szexualitásról értekeznek perverz vigyorral nők, és férfiak, egymás alá adják a lovat, egymás hátát veregetik, és büszkén írja le minden második férfi, hogy ő bizony imádja szorongatni a nők torkát, meg kikötözni őket, de valamiért, amikor konkrét erőszakról van szó, akkor mindegyik sunyin eltűnik, és ilyenkor csak azok a nők vannak jelen, akik ezt ellenzik.


Hol vagytok ilyenkor ti, domináns, nagyszájú, erőszakoskodó férfiak, akik szentül hiszitek, hogy minden nő a bántalmazásra, megaláztatásra, kiszolgáltatossgára izgul fel...? Ilyenkor már kínos lenne beírni vigyorogva, hogy még itt is minden (erőszakon átesett) nő hazudik, és nem tudják, hogy mi a jó nekik?


43/N

2023. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted ki az aki vágyik a nemi erőszakra és hogy ténylegesen megerőszakolják? Szerintem ilyen nincsen. Olyan van, sőt nem is ritka, hogy egy nő vággyon az erőszakra, dominanciára, de csak a megfelelő partnerrel, bizonyos kereteken belül esetleg szerepjátékként. Hiába tiltakozna itt sok nő, de igenis vannak ilyen nők, akiket vonz az erőszak, dominancia normális megszabott kereteken belül. De ez nem egyenlő a nemi erőszakkal, mert ebben az esetben a nő tényleg vágyik is rá és beleegyezik. Ne keverd a szezont a fazonnal!
2023. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
82%

Itt több dolog össze lett mosva.


Vannak nők, akik arra vágynak szex közben, hogy irányítsák őket. Akár szeretik az enyhe fájdalmat is.

Fantázia téren néhány embert izgat ez, de a való életben is csak úgy próbálnák ki, hogy a kis varázsszót bármikor kimondhatnák.

Ez például olyan, hogy párommal hasonló szerepjátékot csináltunk már. Nagyon élveztem a kiszolgáltatott szerepet, pedig nem finomkodott. Ugyanígy megcsináltuk ezt többesben is 2 másik férfit bevéve.

Ha viszont az utcán megtörténne egy ilyen eset velem, akkor 100%, hogy nem élvezném, sőt lelkileg tönkre tenne egy életre. Például odajön 3 férfi, akiket nem ismerek, rondák, nem figyelnek oda a védekezésre (nemibetegség, terhesség). Biztos, hogy ettől nem nedvesednék be = fáj. A szerepjátékunknál ezzel nem volt baj.

2023. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Nos, engem nem megeroszakoltak, de volt mikor arra keltem fel hogy epp dugnak… (ha a story erdekel elmeselhetem) nyilvan nem egy idegen szemely volt, megkerdezte utanna hogy folytassuk-e stb.

De arra akarok kilyukadni hogy elvezni lehet, mint szinte mindent, ettol fuggetlenul senkinek nem kivannom hogy megeroszakoljak, a nok 99%-a szerintem nem elvezni, es ez a normalis

2023. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
70%
Hát csak ha nagyon az estem az illető akkor bejönne.
2023. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 kisördög1 ***** válasza:
14%

Kedves Hölgyek!


Tényleg nem érzitek, hogy ez felhívás keringőre, hogy a kérdést kiíró kisfiú így szeretne partnert találni?

jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
48%
én szerencsére nem kaptam tőle privátot
jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!