Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, hogy valaki arra izgul, hogy megerőszakolják? Ha igen, mi az oka? Azt olvastam, hogy van olyan erőszakon átesett lány, aki utána már igényli ezt a szexet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az igényli akit kiskorába vertek otthon, ez lett neki a szeretetnyelve
2023. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%
Létezik ilyen, a pszichológia tényként kezeli.
2023. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak a szüzem fantáziájában van így.
2023. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Sokakat vertek kiskorában, nem hiszem, hogy emiatt élvezé az erőszakot egy idegentől.
2023. máj. 22. 09:33
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
az erőszakolásra való izgulás leginkább fantáziák formájában jelenik meg (ott meg az történik, amit elképzelsz)
2023. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%

Sokaknak izgató az erőszak, de csak fantázia szinten.

Én beszélgettem olyan lánnyal aki vágyott erőszakra, de amikor megpróbáltál megerőszakolni, akkor bepánikolt. Szegényt többször próbálták, volt amikor részegen ment haza és a taxis próbálta. Szerencsére sikerült elmenekülnie.

2023. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

Szexuálisan bántalmaztak és úristen dehogy igénylem vagy vágyom ilyesmire.

Soha az életben nem akarom újra átélni.

Ezen max tényleg az fantáziám akivel nem történt ilyesmit.

(Ne is történjen soha)

2023. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Konkrétan van olyan lány, aki ezek után erre indul be? Egy ismerősöm szerint van ilyen, a barátnőjével ez történt.
2023. máj. 22. 09:47
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem hinném, vagy nagyon extrém ritka eset ha van ilyen.

Sokáig jártam szexuálisan bántalmazott nők csoportjába de egyikünknek sem jutna eszébe,hogy " de jó volna újra átélni" inkább elfelejtenénk örökre a dolgot.


7-es voltam.

2023. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%
Engem gyerekkoromban megerőszakolt egy férfi. Azóta leginkább kerülöm a férfiakat, de ha mégis összehoz a sors valakivel, rettenetesen félek. Hogyha csak egy kicsit is erősebben megfog, vagy efféle, azonnal előmásznak az emlékek. Nincs az a pénz, amiért újra átélném ezt, vagy egyáltalán eszembe jutna ezt élvezni
2023. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!