Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő megerőszakol egy férfit? Történt már ilyen valaha, lehetséges?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Sok férfi vágyik rá, bár úgy meg már nem erőszak.

Ha csak nem egy szadós konyhás néni, mert úri geller elhajlította a kanalat.

2017. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
attól függ, mit értünk ez alatt, de ha bármilyen szexet, akkor engem tulképpen megerőszakolt egy nagyobb csaj, de nem bántam :)
2017. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Igen ,volt rá példa.
2017. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
5. Vagyok. Nem én tettem, nem is akarok soha senkit megerőszakolni. Köszi a 15 privit, de nem. Meg ajik írták, nem is tudják, mi az erőszak.
2017. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Elég kemény nő lehet, szerintem ilyen küzdősportos vagy katonai közelharcot tanuló csajoknál próbálkozzon aki kívánja a megerőszakolást:D lehet análisan is tudja adni:D
2017. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
nem igen létezik ilyen mert a férfi nem igen mond nemet a szexre, ergó nem lenne erőszak.
2017. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De mondjuk, hogy en nemet mondok egy nőnek. Na most az aktus csak akkor jöhet létre, ha nekem felállt. De ha felállt akkor én is izgalomba jöttem = akartam?

Esetleg már én szexuál zaklattam az álló farkammal és a stressz hatására beleült, tehát én erőszakoltam... Nem?

2017. aug. 9. 18:58
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha a beleegyezése nélkül történik a dolog akkor az megerőszakolás. Számtalan ilyen eset van.
2017. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

#9

Nem, ha egy nőt megerőszakolnak azok is benedvesednek sőt jelentős százalékuknak orgazmusa is van. Ettől az még erőszak. Az hogy feláll meg hogy benedvesedik egy fizikai reakció egy fizikai ingerre.

2017. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

én láttam egy ilyen thrillert ahol egy pszichopata nővér elrabolt egy pasit, kikötözte az ágyhoz meg ilyenek; nem engedte el, fogva tartotta, közben a pasinak már volt családja; a nő szexelni akart, de a pali arcon köpte aztán a nő meg belefecskendezett egy csomó ilyen felajzószert a pasiba és utána meglovagolta


eléggé beteg, de szerintem ez például megerőszakolásnak számít

2017. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!