Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy valaha találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaha találkozak vele?

Figyelt kérdés

Kibrobáltam egy társkereső oldalt ahol megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval azóta tartom vele a kapcsolatot természetesen csak interneten keresztül még sosem találkoztam vele pedig szeretnék de ez nem egyszerű dolog mivel nagyon nagy távolsáf van közöttünk.

Én itt élek Magyarországon ő pedig Kolumbiába.Nem tudom hogy még tudnánk- oldani valaha hogy találkoztak vele.Nagyon szeretmék.Azt hiszem kezdek bele szeretni és szerintem ő sem semleges irántam.

De Kolumbia-Magyarország nagyon nagy távolság és én ezt még nem tudom megoldani pedig szeretném.

Ő 17 én pedig 15 éves vagyok .Szeretnék vele lenni de nem lehet .Beszéltem erről a szüleimmel is de nem engedik meg hogy kimentek hozzá és azt sem hogy ő jöjjön mert szerintük nem szabadna így megbízik egy idegenben .

Most mit tegyek ?



2017. aug. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek szüleiddel, pedig én is ismerkedtem már neten. Nem éri meg ilyen nagy távolságról kapcsolatot indítani.
2017. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát aki ilyenbe belemegy, az nem normális
2017. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkabb tartsad meg egy nagxon jo barstnak akire tamaszkodhatsz ha van valami. Nem hiszek ezekben a hulyesegekben, de ha a sors ugy akarja talalkoztok majd.
2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, amit most mondani fogok az lehet nem fog tetszeni. Felejtsétek el egymást!

Ezt nem csak azért mondom mert egy idegenről van szó, hanem azért is, hogy tényleg messze van!

A másik dolog: A szüleid fizetnék meg ezt az utat (ha benne lennének a dologban)?

Mert ilyen fiatalon még tanulnod kell. Vagy lehetséges hogy dolgozol már? Nem hinném...


Ez a helyzet nagyon nehéz. Tudom. Ezért is kell gondolkodni. Biztos létezik erre példa,

hogy ezekből a kapcsolatokból születnek egy életen-át tartó szerelmek. A veszély faktor

nagyon magas ezeknél az ismertségeknél! Biztos vannak neked is ismerősi köreid, igaz?

Akkor ismerkedj meg jobban velük! Naná hogy a fiukkal!:D Tereld el a figyelmedet erről a témáról!


Társkeresőn ismerkedtetek össze? 15-évesen szükség van neked egy ilyen közösségi oldalra?

A valóságban még egy fiúval sem beszélgettél? Pedig lány létedre vonzanod kellene a fiúkat

magad mellé!:D Nem hinném hogy szükséged lenne egy ilyen oldalra neked.

Lehet nem is mernek oda menni hozzád a fiúk a valóságban? Ezért vagy regisztrálva egy ilyen oldalra?


A szüleid joggal vannak kiakadva. Ők csak vigyáznak rád. Mi van akkor ha az illető,

akivel össze ismerkedtél, egy szervkereskedő, vagy hasonló? Lehet hogy csak kamu a profilja.

Sok a lehetőség. Ő elmondta neked az igazi szándékait? Mi van akkor, ha csak kihasznál?

Ide még felsorolhatnám, hogy ilyenkor mi a valódi szándéka egy átlagos fiúnak.

Nem akarlak untatni a soraimmal. Itt be is fejezném!:D


Szia.

2017. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Kedves utolsó nem szeretném elfelejteni mert tudom hogy sosem lesz hozzá hasonló fiú az életemben .

Egyáltalán nem Kamu profil mivel videó cheteltem vele nem is egyszer.

Nem szervkereskedő ?Attól mert Kolumbiai miért kell ilyenre gondolni egyből ?

Biztos vagyok benne hogy nem az .

Igen elmondta a szándékait.Kapcsolatot akarés neki ez jelentene annyit hogy miattam még a távkapcsolatot is ki bírná.

Nem hinném hogy csak kihasználna hiszen semmi olyan okot nem adtam semmi olyat nem csináltam amiben ki tudná használni .

Csak egy próba volt nem kell 15 évesen társkeresőn ismerkedni mert az életben is sok fiú van akinek tetszem vagyis remélem és ott is tudnék ismerkedni .Egyszer kipróbáltam és bejött nem mondom hogy ezentúl itt fogok ismerkedni csak egy próba volt

2017. aug. 7. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azert mert kolumibiaban el. Hanem azert kimesz es mivan ha nem o lesz ott? Tartsad meg egy nagyon jo baratnak de tobbet ne akarjatok belole
2017. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bár lehet hogy én vagyok naiv de én semmi ilyet nem feltételezem róla.

Nem tudok vele kapcsolatban rosszra gondolni . Egyszerűen nem nézek ki belőle ilyet.Nem azt mondta hogy mindenképpen én mennék hanem azt hogy ő is jöhetne.Erről már beszéltünk is bele is ment viszont a szűleim nem .Pont ez miat a sztereotípia miatt mert Kolumbiai és biztos kokain csempész.

2017. aug. 7. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:

...sosem lesz hozzá hasonló fiú az életemben. Tényleg ennyire megkedvelted? Ezek szerint igen.

Most mit mondjak? Neked kell érezni hogy magadnak mi a jó! Csak hát, ott van a szülői vélemény is...

2017. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5: 15 éves vagy és már olyat mondasz,hogy soha többet nem találsz ilyet...neeem, biztos nem.... ne dobálózz már ilyen nagy szavakkal kislány,mert ez elég gyerekes...
2017. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hol lakik,te se gondoltad komolyan,hogy évekig ide oda repülhetnél hozzá,és ami több százezer forint, és persze szüleid meg fizetik azt gondolod...

Ahelyett,hogy megemberelnéd magad és kb fél év alatt itthon találnál valakit. Ennek költsége:0 ft

Találkozások száma: heti 3-4 alkalom évi 3-4 helyett.

Ehhez csak ész kell

2017. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!