Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy valaha találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaha találkozak vele?

Figyelt kérdés

Kibrobáltam egy társkereső oldalt ahol megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval azóta tartom vele a kapcsolatot természetesen csak interneten keresztül még sosem találkoztam vele pedig szeretnék de ez nem egyszerű dolog mivel nagyon nagy távolsáf van közöttünk.

Én itt élek Magyarországon ő pedig Kolumbiába.Nem tudom hogy még tudnánk- oldani valaha hogy találkoztak vele.Nagyon szeretmék.Azt hiszem kezdek bele szeretni és szerintem ő sem semleges irántam.

De Kolumbia-Magyarország nagyon nagy távolság és én ezt még nem tudom megoldani pedig szeretném.

Ő 17 én pedig 15 éves vagyok .Szeretnék vele lenni de nem lehet .Beszéltem erről a szüleimmel is de nem engedik meg hogy kimentek hozzá és azt sem hogy ő jöjjön mert szerintük nem szabadna így megbízik egy idegenben .

Most mit tegyek ?



2017. aug. 7. 11:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy évekig ide oda repülnék hozzá.Ha nagyon akarjuk szerintem meg tudjuk oldani hogy valamikor találkozunk.

Csak a szüleim nem mennék bele a sztereotípiák miatt és ezt nem tudom megoldani .Pedig tényleg nagyon szeretem .Ő a mindenem.

2017. aug. 9. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!