Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sikerult valaha tuljutnod az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerult valaha tuljutnod az elso nagy szerelmeden?

Figyelt kérdés
En ugy erzem sose fogok mast ennyire szeretni mint ot...pedig meg csak 18 leszek.. de annyira elvagyok keseredve..te hogy elted ezt meg?
2017. júl. 7. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.. Mennyi időt voltatok együtt?
2017. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nagy első szerelem . Kis lépésű szerelmek voltak tanulás,fejlődés céljából. NagY szerelmet inkább az igazira fogom mondani aki nem gyakorol rajtam rajtad hanem valóban szeret téged engem és nem vizsgáztat kamuból.
2017. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én túl tudtam lépni, egy évig voltunk együtt. Viszont sok idő volt, majdnem egy év mire eljutottam oda hogy új kapcsolatba kezdtem. Mostmár csak mosolyogva és teljesen pozitívan nézek vissza arra a kapcsolatra és sokat tanultam belőle:)
2017. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült. Sose voltunk együtt, de kb 3 évig teljesen rózsaszín ködösen odáig voltam érte, aztán amikor utána kapcsolatom lett ott is folyton eszembe jutott. Úgy sikerült, hogy elmondtam neki hogy éreztem régen és bár gondoltam hogy ez lesz, de nem lett belőle semmi, csak barátság. Én meg valahogy megnyugodtam, mert így nincs ott a mi lett volna ha. Meg amúgy se lehetnénk együtt, mert nem egy országban tervezzük a jövőnket. Szóval valahogy sikerült, de nem két perc volt, hanem kb 6 év. Neked is menni fog, hidd el:)
2017. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan is számít:?

Igazából bonyolult de ugy fogjuk rá már lelki békén vagyok :D

2017. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem sikerült. Viszonzatlan volt ,illetve nem is tudott róla a srác. Soha nem jött volna össze. 4 évvel idősebb ,jóval érettebb volt nálam ,és általában csak meghúzta a lányokat. Soha senki nem volt elég jó hozzá. Ez az egy defektje volt.

A mai napig nagyon tisztelem egyébként azért amilyen ember (nyilván a sok csaj ügyét leszámítva) ,mert különleged ember. De mostmár nem vagyok belé szerelmes ,már egy jó ideje túltettem magam rajta. Sok mindenben megváltoztatott engem ,pozizív irányba. De sikerült túljutnom rajta és mostmár csak a jó dolgokra emlékszem.:)

2017. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!