Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 81/94 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy pedig: Nem kell tőled visszaigazolás, hogy milyen vagyok, tudom én azt magamtól is, és amúgy is, te csak egy k***@s lúzer vagy.
2014. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
45%
Na jó, szerintem én inkább bekukkantok valami olyan topicba ahol a rossz munkahely vagy a befizetetlen csekkek miatt siránkoznak, elkezdem savazni őket. Ott legalább én leszek a király, mint itt ez a pár agyatlan pitsa, akiknek ez a legnagyobb élvezetük, hogy a kiéhezett kanokon nevetgéljenek :D
2014. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszed, hogy fáj nekem az, hogy a sok hozzám nem méltó emberről lemaradok? Muhahahahaaaa...
2014. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
54%
Agyatlan? Aki agy nélkül születik, az eleve nem életképes, tehát ez nem talált be... Én mindvégig próbáltalak arra rávezetni, hogy nem a kinézeteddel van a baj, tehát nincs minden veszve, csak ne legyél ennyire nőgyűlölő, erre nem is válaszoltál érdemben, csak elkezdted ecsetelni, hogy mennyire jó neked a prostiddal. Ki is az agyatlan?
2014. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
50%
Rá kell hagyni erre a megkeseredett, gyászos "nőre", merthogy nőnek sem igen nevezem az ilyet. Olyan, mint egy C# programkód, előre megírják, lefuttatják és fújja a magáét a körülményekkel nem törődve. Értelem az nem sok szorult belé.
2014. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
Neked meg annyit, tisztelt kérdező, hogy ha eddig sikerült nőkkel lefeküdnöd, ráadásul még egy egyetemista hölggyel is együtt laksz, akkor csak nincs akkora gond nálad. Valóban minden fejben dől el, és rohadtul meg kéne nyomnod valamivel az önbizalmad. Nekem is volt éveken keresztül ilyen elkenődött időszakom, amikor szinte gyűlöltem az embereket, aztán rájöttem, hogy az emberek nem csak csupa gonoszságból állnak, és meglepően több bennük a jóindulat, mint azt gondolnánk. Persze rengetegen kiszóródtak menet közben, de idővel mindenki megtalálja a legjobb barátait, haverjait, stb., és ami a legfontosabb, az élete párját. :)
2014. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
Jah, sorry, nem a kérdezőnek, hanem a 43%-os válaszolónak akart menni.
2014. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy sikerült lefeküdnie vele, hiszen megvette a p|n@t dekára!!! Ez teljesítmény?
2014. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
54%
"egyetemista hölggyel" ,egyetemista k***@val. Ha nem lenne pénze, le se köpné a 173 cm magas, kopaszodó fejét.
2014. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
54%
Annyi értelem szorult belém, hogy tudom, ti soha az életben nem kaphatnátok meg, nem rontanám veletek az átlagomat, de egyik barátnőm és nőismerősöm sem.
2014. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!