Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 31/94 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki tudja, hogy mi az általatok ócsárolt férfiak hibája: nem topmodell fejjel jöttek világra, emiatt mehetnek a levesbe. De szerencsére megfelelő mennyiségű pénzzel így is lehet muffhoz jutni, emellett hadd legyen meg az az apró örömünk is, hogy jót röhögünk az elvált, lerongyolódott cafatokon is. Köszi.
2014. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
92%
utolsó: ez mondjuk igaz, nem túl nagy öröm ahhoz képest, hogy mi boldogan élünk le egy életet, ti meg csak másokon nevettek!
2014. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
24%

"ez mondjuk igaz, nem túl nagy öröm ahhoz képest, hogy mi boldogan élünk le egy életet, ti meg csak másokon nevettek!"


Ez így nem igaz, mert amióta jól keresek, van lakásom + pucimágnes autóm és szórhatom a pénzt, azóta kefélem rendesen a könnyűvérű kis ribiket, akik nálam átlag 10-12 évvel fiatalabbak. Az, hogy jól szórakozok az elvált, pofára esett cafkákon csak egy plusz, amitől még jobban érzem magam. Ha én is olyan helyes pofival születtem volna, mint amilyen biztosan neked is van, akkor nem kellett volna 30 éves koromig a munkába temetkeznem és prostikhoz járnom. Ezért ahelyett, hogy a hátrányos adottságokkal született embereket szidod, inkább örülj, hogy neked csak a lábadat kell széttenned és minden gondod megoldódik.

2014. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon nyomoronc lelkivilágú lehet, aki más bajának örül, én valahogy nem is csodálom, hogy az ilyen ember nem kell senkinek akár topmodellfejű, akár nem. :)

Egyébként az egyetlen ismerősömet, aki egyedül maradt a gyerekkel nem egy gazdag topmodell, hanem egy átlagos kinézetű, kis keresetű, káros szenvedélyektől mentes, udvarias, csendes, látszólag tipikus "jófiú" verte át. Úgyhogy nem ettől függ, hogy beleválaszt-e az ember, vagy sem. Elég egysíkú lehet az, aki azt hiszi, hogy a külsőtől függ, hogy valaki jó, vagy rossz ember.

2014. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
42%

#31: zöld pacsi

#33: zöld pacsi

2014. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
100%

"neked csak a lábadat kell széttenned és minden gondod megoldódik." én amúgy dolgozom és tanulok, szóval nem trafáltál bele.


és az élet, hogy csak a pénzed meg a kocsid miatt lehet kefélgetned ezeket a 20 éves, vagy 18 éves lányokat? az szép életcél:D szüleid biztos büszkék!

2014. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
42%
Akkor majd elmegyek egy klinikára és szólok a plasztikai sebészcsoportnak, hogy tessék, itt egy fotó (mondjuk Brad Pitt, vagy a tököm tudja ki), csináljanak nekem ilyen fejet, hogy megfelelhessek a társadalmi elvárásoknak. És akkor olyan életem lesz, amibe még a gyakori kérdések felhasználók sem tudnak belekötni.
2014. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sokkal büszkébbek rá, mintha az őszinteségével magányosan tengődne úgy, hogy senkinek sem kell. ;)
2014. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
38-as, azért nem kellene így leminősíteni a szüleit, lehet, hogy normális, rendes emberek. :(
2014. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
#39: Lehet te ironizálásnak vetted, viszont komolyan írtam.
2014. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!