Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 61/94 anonim ***** válasza:
100%
Az a benyomásom rólad, hogy te gyenge vagy és türelmetlen. Te inkább együtt élsz egy megélhetési prostival, mint hogy megülj a seggeden és várj. És ne gyere azzal, hogy fel kell valamit mutatni egy normális nőnek is párkapcsolati/szexuális téren, mert ez nem igaz. Ha valaki tényleg szeret téged nem érdekli a tapasztalatlanságod.
2014. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
100%
"próbálok elégedett lenni vele." Te nem is tudnál egy igazi, őszintén szerető nővel mit kezdeni.
2014. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
50%
Akkor prosti, lesz@rom! Egyébként szerintem ha a fejem helyére egy kis fantáziával odaképzeli valamelyik filmsztárét, akkor nem lehet neki nagy megerőltetés egy jó szex, mert amúgy sportolok és nem vagyok igénytelen sem, stb. De ha ez nektek élvezetet okoz akkor osszatok csak, majd veszek egy guminőt ha ez ekkora bűn.
2014. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel te korlátolt, hogy nem a fejeddel, hanem a személyiségeddel van a baj!!! És arra még mindig nem válaszoltál, hogy ha a kinézet a minden, akkor a végtagok nélküli férfinak miért van nője??? Elárulom, azért, mert nem nőgyűlölő titokban, mint te!
2014. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:

"Az a benyomásom rólad, hogy te gyenge vagy és türelmetlen."


Persze, jobb híján 19-31 éves korom között jártam kuplerájba, utána egy házibuliban találkoztam ezzel a nővel és sikerült megfűznöm, hogy mi lenne ha... Szerinted akkor inkább hagytam volna ki a lehetőséget és irány a piroslámpa meg a beszámolók.hu? Nem én vagyok az egyetlen az országban, akinek csak így sikerül. Ez kb olyan, mintha én elkezdeném a devizahiteleseket osztani, hogy "türelmetlen voltál, miért nem vártál 60 éves korodig, hátha addigra lenne lakásod". És közben lehet, hogy valami mocsok cégnél dolgozik havi kétszázért, amiből a csekkjeit nem tudja kifizetni, nyaralásra, szórakozásra gondolni se mer.

2014. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a végtagok nélküli férfit, fogalmam nincs róla, hogy honnan van nője.
2014. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
Nem, nem kötelező prostizni. Ha én nőként meg tudom állni, hogy ne menjek haza a jóképű sráccal a buliból, akkor neked is meg kellene tudni állni, hogy prostizz, mert még marok-marcsa is létezik a világon.
2014. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
100%
pont azért vagy gyenge, mert nem tudsz megállást parancsolni a farkadnak. Szánalmas.
2014. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
Ja, már értem. Lementél bulizni, a jóképű srácok tizen rádstartoltak, de neked épp nem volt kedvük hozzád. A különbség, hogy ha én megyek le bulizni, akkor nagy ívben kerülnöm kell a jó és a nem jó nőket is, mert vagy teljesen levegőnek néznek, rosszabb esetben körül röhögnek, nem értik, hogy mi a túrót akarok a kopaszodó fejemmel és a 173 centimmel. Tehát hasonló értelmetlen agymenésekkel kíméljetek!
2014. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
Neeem, nem tizen. Van mikor van olyan, hogy megtetszek valakinek, van, amikor senkinek. De akkor sem megyek vele haza, ha kölcsönös a vonzalom, mert nekem vannak elveim. Az igazira várok, hogy neki adhassam magam oda. Ilyen egyszerű.
2014. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!