Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 41/94 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked az az életed nagy öröme, hogy 10-12 évvel fiatalabbakat kúrogatsz, akkor egészségedre, nem egy ligában játszunk. Akkor kúrogasd csak őket, soha ne érezz őszinte szerelmet, és halj meg család és tiszta szeretet nélkül. Ez is csak azt bizonyítja, hogy 1. vagy nincs lelked, 2. vagy van, és fáj az a helyzet, hogy a személyiséged miatt nem kellessz egy normális nőnek sem, ezért vagy ennyire indulatos.
2014. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének megöregedett, lerongyolódott nők az elvált 30-asok? Van, aki pont akkor virul ki, mert már nem ül egy nyomasztó férj a fején. Ha egy nőnek van egy csepp esze is, nem hagyja magát megöregíteni és lerongyolódni. Ennyi.
2014. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
Na, nincs fagyizás, nyuszifül? :D
2014. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
Visszaírtam neked, te meg nem válaszoltál rá.
2014. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
Te nem válaszoltál: (Re: Re: ma 22:46)
2014. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
Ja tényleg.
2014. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
27%

"Ha neked az az életed nagy öröme, hogy 10-12 évvel fiatalabbakat kúrogatsz, akkor egészségedre, nem egy ligában játszunk. Akkor kúrogasd csak őket, soha ne érezz őszinte szerelmet, és halj meg család és tiszta szeretet nélkül. Ez is csak azt bizonyítja, hogy 1. vagy nincs lelked, 2. vagy van, és fáj az a helyzet, hogy a személyiséged miatt nem kellessz egy normális nőnek sem, ezért vagy ennyire indulatos."


Úgy látom nem érted a lényeget. Olvasd el az eredeti kérdést, ez alapján rájöhetsz, hogy ezt senki nem önszántából választotta, csak így hozta a sors. Mivel nem születtem olyan fejjel, amire a nők egyből ledobnák a bugyit, ezen kívül 173 cm magas vagyok, maradt a fizetős megoldás kb 13 éven keresztül. Utána viszont -hogy ismét az eredeti kérdésre hivatkozzak - sikerült elérnem, hogy legalább az anyagi helyzetem miatt ne kelljen ugyanazt a gépies, szinte napi rutinná vált dolgot végigcsinálnom mindig, hogy kiválasztom a netről (régebben az újságból) a kurv.át, időpontot egyeztetek, cumi, kefélés, fizetés. A jelenlegi helyzetemben erre már nincs szükség, de ha más lehetőségem nincs arra, hogy valaki otthon alaposan lerendezzen, akkor szerinted mit kellett volna tennem? Cseréltessem ki a fejemet?

2014. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
100%
47-es: Cseréltesd ki a személyiséged. Még ha a végtagok nélkül élő férfinak is van nője, akkor nem gondolod, hogy nem épp a külsőd miatt nem kellesz senkinek, hanem azért, mert olyan vagy, amilyen?
2014. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
90%
A személyiségem ilyen lett sajnos, de nem véletlenül. Már 10 éves kor környékén rájöhet minden kissrác, hogy lesz -e esélye arra, hogy családja legyen, vagy elb.@szott fejjel születik, és kár is erőlködnie, mert csak értetlenkedve néznek rá a ribizlik, ha valamelyikkel meg akar ismerkedni. Ez van, ennyit tudtam kihozni a dologból. A csaj akivel most élek elég jól néz ki, friss, fiatal, nem sajnálom tőle a pénzt. Most 3 napra elutazott az évfolyamtársaival egy kirándulásra, ahol feltételezhetően megkefélik páran, akik nálam jobban néznek ki, de nem érdekel, és nem is vetem a szemére a dolgot. Sőt, csak örülök, ha újabb tapasztalatokat szerez és még jobban kielégít ha visszajön. Mindketten tudjuk, hogy melyikünk milyen érdekből ment bele az együttélésbe.
2014. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
100%

49-es: 1. Akkor tisztában vagy a saját selejtességeddel, és nem, nem a fejedre gondolok, hanem ami benne van. Érdekes módon hogy nem merül fel benned és a hozzád hasonlókban az, hogy talán nem a legbombább csajt kellene megkörnyékezni? Nem is értem.

2. Csak akkor hiszem el, hogy ronda a fejed, ha látom. Tehát képet kérek privátban.

2014. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!