Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
 11/94 anonim ***** válasza:
32%

Hány vállalkozásod van? Besz@rok. Elképzelem a helyzetet, lecserélték Pistit Jóskára, mert előbbinek csak kettő vállalkozása volt, utóbbinak viszont egyből négy.

Komolyra fordítva a szót: Azért nincs sok esélyed, mert neheztelsz a nőkre, hogy eddig nem kellettél nekik, és egy magát valamire is tartó nő nem fog egy ilyen szemléletű fickóval összejönni.

2014. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem valahol ez így igazságos. Ha egy férfi nem úgy néz ki, mint egy topmodell akkor 25-30 éves korára teljesen megcsömörlik attól, hogy a hasonló korú nők levegőnek nézik. Így marad ideje arra, hogy anyagilag jól megszedje magát, és 30 fölött tele legyen pénzzel. Ekkor fordul a kocka, a 30-40 közötti elvált nők tömkelege már elég nagy sz@rban van, próbálja kikenni és plasztikáztatni magát, hogy valahogy kinézzen, emberünk pedig kedvére válogathat a kapcarongyok között, akik 10 éve még le se köpték.
2014. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:

Érdekesen szemlélitek ezt az egészet. Sok igazság is van benne. A 12-es nagyon tetszett.


Arról van szó, hogy mondjuk a tizenéves lányok csak kuncognak, tapasztalatot akarnak szerezni, járni valakivel...

Akivel aztán javában büszkélkedhetnek a barátnőik előtt...

Ez azt jelenti, hogy az illető fiú pl:25éves, jó képű,jöl öltözött és magas akkor ez számít és semmi más!!


Ekkor még nem nézik a vagyont,vállalkozást és egyebeket. Az egyebek lennének a leglényegesebb dolgok, amit nem néznek ekkor (és nem csak ekkor, hanem később huszonéves korban sem a lányok!!! )

1.Milyen rendes, nem italozó,nem dohányzó, korrekt,becsületes, őszinte!


Ezeket a tulajdonságokat le sem szarják a fiatal lányok! Csak magas, kigyúrt, jól öltözött,határozott légy és kész!


Ezért sok rendes srác hoppon marad,csalódik.

Sok lány meg rosszul választ partnert az előbb leírt paraméterek szempontok szerint és ebből később nagy baja lesz. Lehet lesz is gyereke, a pasi megcsalja, italozik és nem boldogok.


Akik megtehetik elválnak, na ilyenkor itt tarthat az a hajdanán válogatos, fitymálkodós lány, aki 20 évesen csak a vagány, kigyúrt nagy pofájú macsókat részesítette előnyben, hogy eljutott 30 egynéhány éves korig, 1 gyerekkel szegény anyagi körülmények között létezve és már komoly kapcsolatra nem kell egy férfinak sem! (max 1-2 dugás erejéig).


Az ilyen nők ekkor elkezdenek gondolkozni, észbe kapni, hogy:

-Úristen, hogy lehettem ilyen bolond, hogy ezt a bájgúnárt választottam annak idején? A rendes palit meg elküldtem, mert nem volt "vagány"! :-))

2014. júl. 6. 19:55
 14/94 anonim ***** válasza:
93%
Visszagondolva 29 évesen jöttem össze a férjemmel, nekem nem ezek voltak a döntők. Úgyhogy nem tudom.
2014. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
33%

"Úristen, hogy lehettem ilyen bolond, hogy ezt a bájgúnárt választottam annak idején? A rendes palit meg elküldtem, mert nem volt "vagány"! :-))"


kérdező, szerinted az élet egy mese, amiben tanulság van a végén? a kamerának is beszélnek ezek a nők az "agyadban"? :D


Mert nagyon teátrális az egész. Nem fogom megbánni, hogy jóképű pasikkal is lefeküdtem és jártam, annak ellenére, hogy lesz párom, aki nem biztos, hogy értéktelen senki lesz, mint néhány szépfiú (bár normálisakkal is jártam).


De szerinted bárki azt választaná, hogy rendes férje legyen, aki külsőleg egy égetnivaló és a szex sem működött soha sem emiatt? El vagy te tévedve szerintem nagyon.


És mi van azokkal, akik tanultak, gazdagok (mert piacképes szakmájuk van) és jóképűek is? Pl. az én környezetemben sok ilyen van...nem attól függ, hogy van-e lakásod, hogy hogy nézel ki...

2014. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
79%

Annyiszor botlottam már ilyen véleménybe és nem tudom, honnan szedik egyesek, hogy állítólag annyi harmincas nő egyedül marad és megbánja, hogy ezt és nem amazt választotta?

35 éves vagyok, tehát pont ez a korosztály, elég sok embert ismerek és talán egyetlen egyet közülük, aki hasonló helyzetben van.

Mellesleg én sem bántam meg, hogy a vagányabb "nagyszájú", határozott férjemet választottam a sok mulya helyett, mert a mai napig több év után is annyi szeretetet kapok tőle, amiről álmodni sem mertem. Úgyhogy hagyni kellene már az általánosításokat.

2014. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: Ez az! Nem csak jóképű sz@rzsákok, és normális, ámde csendes, ezáltal kollektíven lesz@rt vállalkozók vannak. Mi van azokkal, akik jóképűek, ÉS rendesek ÉS gazdagok is? Ők már egyenesen az ördög földi helytartói, mi?
2014. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
67%
Süt az egészből az, hogy annyira, de annyira meg szeretné kárörvendeni azokat a bigéket, akik eddig le se köpték, csak sajnos az a helyzet, hogy a statisztikák szerint a házasságok fele marad egyben, tehát valószínűleg nem lesz min kárörvendeni, kérdező. És ha azoknak a nőknek, akik mégis elválnak, lesz egy kis gerincük, és persze okosan élték az életüket, akkor sem veled, hanem egy tőled jobb férfival fognak másodszorra összejönni, mert 30 évesen nem néznek ki a nők szükségszerűen úgy, mint a saját nagyanyjuk, ezt is csak te szeretnéd. Most komolyan, egy ilyen beszéd után mégis kinek fogsz kelleni, kérdező?
2014. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon eltértünk szerintem és már tárgyilagossá vált az egész kapcsolat.


Az én perspektívám az egészről hogy mindannyian változunk. A kérdezőből, ahogy más is mondta valóban áramlik a bosszúvágy, arra vár hogy majd akik kiröhögték azok sorba álljanak érte, de valljuk be erre elég csekély az egész. Két féle képen keres egy ember kapcsolatot leginkább, vagy esetleg három. Van aki érdekből van aki érzésekből és talán akad aki mindkettőt szempontnak tartja.


Nos kezdjük az érdek házasságot. Ez lehet pénz alapú, lehet csak külső alapján, szex vagy akármi. Nyilván általában ezek olyan dolgok amelyeket a fiatalabb egyének nem tudnak biztosítani. Vagy lehet hogy tudnak, de egy 24-26 évessel érdekből házasságot kapcsolatot kialakítani butaság lenne, hiszen 26 évesen azért eléggé instabil lábakon áll egy férfiú.


30-40 fölött már ezek azért mind kialakulnak nála legyen szó bármelyikről is, ugye ahogy mondtam a változás ... Fiatal korunkban változunk a legtöbbet, úgyhogy úgy elég nehéz bármire is építeni, hogy akármi megtörténhet később, míg idősebb korra ezek teljesen stabillá vállnak.


Ezért van az hogy akik érzelem alapján választottak, és lehet hogy nem is az életre legmegfelelőbb férfit - gondolok itt arra hogy jóképű, helyes, emellett tudni szeretni és odafigyel rád, de elég lezser életet él, a szórakozás határozza meg, nem érdekli a tanulás sem munka - de később lehet hogy eljön a változás pillanat mikor "felnő" és "beérik", majd a jelleme és mindene megmarad, csak már a jövőjére is gondol, így a leánykának lesz egy biztos kapcsolata pusztán "szerencséből". Így is fellehet fogni.


Arra akartam itt a leginkább célozni hogy folyamat változnak az emberek fiatalabb korukban még később már lehet látni mi fog kialakulni belőlük. Így az elején minden kockázatos de semmi sem lehetetlen. Persze sok a válás de sok az egészséges kapcsolat is - mondjuk ez sem teljesen igaz lassan - de ez a valóság és nem valami elcseszett amerikai film, hogy kiéhezett milfek fognak utánad rohangálni. Esetleg ha a legfelső rétegbe tartoznál ahol minden kapcsolat ebből áll, bár kétlem hogy te képes lennél oda eljutni.


Illetve el is felejtettem a legalapvetőbb szegmensét ennek az egésznek. Fiatalon mindenki élni akar, szórakozni amit meg is tehetnek, mert jó eséllyel apuci és anyuci ott áll mögöttük hiszen még fiatalak, persze nem mindig. Viszont 30-40-50 évesen ezt már nem teheted meg, ergo hiába van sportos magas bombázó pasid, ha annak se munkája, se pénze, az utcán fogtok mindketten éhen halni, ami azért eléggé kellemetlen :).

2014. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
#16 és #18 válaszolók: valószínűleg azért vannak tele az internetes társkeresők kis fattyút egyedül nevelő 30-40 közötti ribikkel. :D
2014. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!