Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el egy fiúnak,...

Hogyan mondjam el egy fiúnak, hogy tetszik nekem? 14/l többi lent

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve ismerem és jó barátok vagyunk. Volt olyan időszak, hogy tetszett, de megfogadtam magamnak, hogy csak barátok leszünk ám az utolsó pár hónapban ismét elkezdett tetszeni. nagyon jól eltudunk beszélgetni egymással, van közös témánk...csak hát már nagyon zavar ez a dolog és szeretném megmondani azt, hogy többet érzek iránta. Már szinte nem is érdekel, hogy mit válaszol csak szeretném ezt tisztázni mert nem jó ha egy 14 éves lánynak ilyen gondjai vannak...

Légyszi csak értelmes válaszokat írjatok.! :)



2014. júl. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg az én koromban még kikaptam volna, ha összeszedek egy pasit...
2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

nyugodtam beszélj vele és mondd el neki mert úgy is lehettek barátok ha tudja de úgy nem ha nem :)

sok sikert!

2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont ez a baj, hogy egy 14 éves lánynak ne legyen ilyen problémája, gondja...mert szerintem ez nem normális, hogy ilyennel van elfoglalva :/
2014. júl. 6. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normális,mivel kamaszkorban vagy és ekkor szoktak érdeklődni a másik nemről stb. Kérdéshez pedig:szerintem is mond meg neki.Ha elutasít,akkor meg kérd meg,hogy maradjatok barátok. :) Sok szerencsét!
2014. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!