Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki?...

Hogyan mondjam el neki? (Bővebben lent) 20/f

Figyelt kérdés
Az edzőterembe ahova járok hétvégente mindig van egy recepciós lány aki nagyon bejön viszont mivel nem vagyok egy határozott srác nemigen tudom hogyan kéne kezdeményeznem. Pár szót már beszéltünk és van egy gyanúm is hogy tetszem neki bár lehet mindenkivel ennyire barátságos. Az egyik nap láttam mikor kiszállt egy csávónak a kocsijából és ezért sem vagyok túl biztos abban hogy van esélyem nála. Az idő csak megy, már egy hónapja ott dolgozik és attól félek hogy esetleg elszalasztok egy nagy esélyt.

2014. jún. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet kérdezz róla és ha már lesztek annyira bizalmasak nyugodtan kérdezd meg hogy van-e barátja :)
2014. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldess neki egy virágcsokrot, egy üzenettel. Vagy te személyesen vigyél neki egy szál virágot, add oda neki és hívd meg munka után egy kávéra.
2014. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne, csak azt NE, amit az utolsó írt!
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyelőre maradok a beszélgetésnél a virág még várhat :)
2014. jún. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!