Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretnék vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismertem meg egy lányt (én 21 F, ő 20 L), csak pár üzenetet váltottunk, aztán facebook, és akkor tudtam meg, hogy gyereke van. Így már számomra nem ok a dolog, egyrészt nem vagyok ilyen kapcsolatra felkészülve, másrészt amúgy sem szívesen nevelném más gyerekét, tehát komoly kapcsolat kizárva. Hitegetni nem szeretném, sem valami átlátszó érvvel lerázni. Hogy mondjam meg ezt neki őszintén úgy, hogy lehetőleg ne bántsam meg?
2014. jún. 4. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép kerek mondatokban fogalmazd meg neki, h számodra ez nem vállalható, túl fiatal vagy egy gyerekes nőhöz. Ezt csak sokkal szebben. Rajta kívül mindenki meg fog téged érteni. 20 éves egyedülálló gyerekes anya... nem kóser.
2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoé970 ***** válasza:
Ha konkrétan elmondod neki az bőven elég.Lehet,hogy utána nem tartjátok a kapcsolatot,de az biztos,hogy nem kezd majd ki veled.
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!