Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok de elkezdtem...

Szűz vagyok de elkezdtem ismerkedni bdsm témában. Hogyan mondjam el hogy még nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés

Fura kérdés de próbáljatok meg komoly válaszokat adni.

Az van, hogy még szűz vagyok, eddig csak pettingig jutottam. Viszont nagyon izgat a bdsm, nem a legdurvább dolgok. Nem tudom mit szólna valaki ha közölném hogy még nem feküdtem le senkivel közben meg ilyen dolgokra vágyok. Meg se fordult a fejükben hogy még szűz vagyok mert nem viselkedek szende kislányként és ilyen vágyaim vannak.Hogyan mondjam el direkt ilyen témában megismert embernek úgy hogy ne rémisszem el??

19L


2012. júl. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
domina vagy mazoista hajlamaid vannak?
2012. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mazo, ezt kifelejtettem.
2012. júl. 28. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...nulla tapasztalattal csak fantázia amiről beszélsz.Előbb legyen hagyományos módon tapasztalatod,utána apránként próbálj ki új dolgokat...Ha már lesz kivel és lesz mit csinálnod,akkor lesz ez a téma aktuális,amiről írsz.
2012. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csinálnám veled F18
2012. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nem vagy ezzel egyedül. Még én is szűz voltam, sőt én is 19, amikor elém került egy ilyen videó, és igencsak beleástam magam a témába. Végül persze a hagyományos módon vesztettem el a szüzességemet, de a párommal aztán is azóta is sok dolgot kipróbálunk, de nem ez az életstílusunk.

Én azt javaslom, hogy ha erre vágysz, akkor már az elején tisztázd a szüzesség kérdését. Egy csomóan szerintem még örülnek is neki. De fontos, hogy olyan emberrel csináld, aki tudja meddig mehet el és észreveszi, ha kezded magad kényelmetlenül érezni, tehát gyakorlott "szadista". Ha a pettingig eljutottál, akkor meg pláne, mondd el neki, hogy neked vannak tapasztalataid, de még senki nem hatolt be. Ha tényleg azt szeretnéd, hogy kikötözve veszítsd el, akkor úgyis az lesz, hogy először Neked kell úgymond kiérdemelned, hogy egyáltalán belédmenjen, és mivel azt tudja, hogy szűz vagy, majd óvatosan megy beléd, és mondjuk először csak az ujját dugja be. De az is lehet, hogy felajánlja, hogy kezdjétek a hagyományos szexxel.

Számomra egyáltalán nem járt fájdalommal a szüzesség elvesztése, de semmiképpen ne titkold el előtte.

2012. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!