Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs időm csajozni, ismerkedn...

Nincs időm csajozni, ismerkedni - irány egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Rengeteget dolgozom sajnos, így pedig nincs időm sok mindenre. 23 évesen itt állok szűzen, amíg volt időm, nem sikerült senkit összeszednem. Szerintetek érdemes lenne örömlányhoz mennem?
2011. dec. 6. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy mit szeretnél, ha ba.szni akkor nyugodtan, ha egy olyan valakit szeretnél, aki szeret megért veled van törődik veled... blabalbalbalablab, akkor ne.
2011. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

egy idióta vagy... enni ne lenne időd inkább

hülyegyerek...

2011. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ha akarsz, akkor hajrá

csak valami igényeset nézzél ki

2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

szerintem is vmi igényeshez menj,de persze többször is menj és másokhoz is, hogy legyen tapasztalatod....


ha már lesz elég önbizalmad,akkor pedig kénytelen leszel eljárni ismerkedni és szórakozni hétvégente...

2011. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nein!
2011. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Húha hát eléggé megoszlanak a vélemények :D De ahogy nézegettem képeket ilyen hirdetős oldalakon azzal el is dőlt a kérdés. rengeteg bombázó van közöttük :D
2011. dec. 6. 22:58
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Tedd csak bele a vírustelepbe a cerkád! Utána soha nem megy ki a szervezetedből, a farkincádnak annyi!Milyen ostoba vagy! A legrosszabb amit tehetsz a cerkáddal, h a halálba küldöd.
2011. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Lakásosok között nagyon ritka a nemi beteg hordozó. Meg gumival nagyon kicsi az esély, hogy elkapjak valamit. Szerintem a discos ribancok veszélyesebbek ilyen téren :D
2011. dec. 7. 00:14
 9/26 anonim ***** válasza:

és ezt honnan tudod?

hisz meztelen nőt eddig csak a neten láttál :D

2011. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem értem a logikát ebbe amit írtál. te ha látsz egy meztelen nőt rögtön megmondod milyen nemi betegsége van?
2011. dec. 7. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!