Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs olyan oldal ahol...

Miért nincs olyan oldal ahol kizárólag 18-on felüli szüzekkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mert kellene.Lenne rá igény.
2011. máj. 24. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát csinálj!
2011. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ja, mi sem egyszerűbb, ott a freeweb, dobsz vmi egyszerű oldalt, meg belenyomsz egy sg fórumot. és kész is :)
2011. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Panda Péter ***** válasza:

OFF: azért nincs, mert ezek sajnos lassan kihalnak

ON: ha ennyire igényed van 18-on felüli szüzekkel ismerkedni, tedd meg azt a való életben.

2011. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Árnyékos oldal a faluban:


http://www.youtube.com/watch?v=WWtJhIWCIJ8

2011. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez h.lyeség. Én 18 éves vagyok és szűz, de nem fogok szüzekkel siemrkedni, azért nem vagyok ennyire begyöpösödve, csak speciál nem nagyon volt még barátom, de miért kéne csak szüzekkel ismerkedni? Onnan akarsz barátot/bnőt szerezni? Meg szerintem aki ennyi ideig nem adta oda senkinek csak úgy, akkor ezután se fogja annak odaadni, akit a fórumon ismert meg...
2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kösz.Nem értek az ilyen fórumokhoz,hogy szűrném ki a nem szüzeket.
2011. máj. 24. 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy picit és rájössz, hogy sehogy nem lehet bebizonyítani egy férfiról, hogy szűz-e. Jó eséllyel egy lányról se. Tehát van értelme a kérdésednek? Nincs.
2011. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Van, létrehoztam, de nem nagy rá a kereslet. www.innocentyoungs.sokoldal.hu, van már pár klubtag, de a fórum haldoklik, pedig megadtam a lehetőséget csak a jó marketing hiányzik.


19/l

2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez király lenne csajszi.Egy kis dizájn meg pár funkció kellene meg hát a marketing.Mikori fejlesztés?
2011. máj. 24. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:

Pár hónapja csináltam. Aztán úgy döntöttem, hogy nem fejlesztem tovább, főleg, hogy nincs rá érdeklődés. Amúgy ez nem teljes értékű weboldal, mert azt egyedül azért nem tudnám összerakni, csak azért melózni ingyen, hogy másoknak jó legyen meg azért mégse... Így is van saját dolgom. Erre is ráment 2-3 éjszaka. Aki akarná használni tudná. 2. fórum üzemel mindig. Vagy a frászbukon kellene valami csoportot létrehozni, de ahhoz nem értek, nem vagyok fent. Ott csak minimális reklámozás kellene a like miatt...

Ning vagy micsoda az meg fizetős 150 tag felett, gondolom annál azért csak többen lennénk. Nem vagyunk ennyire ritka csodabogarak...

2011. máj. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!