Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs olyan oldal ahol...

Miért nincs olyan oldal ahol kizárólag 18-on felüli szüzekkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mert kellene.Lenne rá igény.
2011. máj. 24. 13:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Facebookon tényleg meg lehetne próbálni.A regizés csak néhány perc.Meg tudnád csinálni a csoportot is ha akarnád:)

Én meg is csinálnám ha rájönnék hogy kell.

2011. máj. 25. 09:53
 12/19 anonim ***** válasza:

De ott mindenki látni fogja!!!

Én tuti nem csatlakoznék, szerintem nem lennének sokan, ezzel nem dicsekszik senki(én legalábbis tuti nem)

Egyébként tényleg jó lenne egy ilyen hely, de az is igaz, hogy nem tudhatod ki az aki valóban igazat mond ezzel kapcsolatban.

Sajnos elég nehéz tényleg a helyzetünk, nincs hol ismerkedni...

2011. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az általad említett problémákat kellene pontosan megoldani.

Azt meglehetne oldani hogy bizonyos tartalmakhoz,képek stb,csak tagok férjenek hozzá.

2011. máj. 26. 12:24
 14/19 anonim válasza:
ajánlom a baptista csajokat.Nekik házasságig tilos a sex.Ha mázlid van akkor nem kell várnod a házasságig
2011. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
tehát csatlakozz 1 baptista közösséghez
2011. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ember.Kösz nem.
2011. máj. 30. 18:51
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem is úgy kell kiírni, a csoportot, hogy 18+ szüzek társasága, hanem úgy, hogy nem dohányzó, nem ivó, nem partyarc emberek közössége. Én sem tudom hogyan kell csoportot létrehozni. Akinek van rá igénye és ért hozzá könyörgöm, hozza létre! Mert irtó nagy szükség lenne rá ahogy elnézem. Elég szomorú, hogy sok rendes lány van és rendes fiú és nem találnak egymásra. :S


20/l

2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek.Hozzunk össze valamit aki ért hozzá.
2011. máj. 31. 07:37
 19/19 A kérdező kommentje:
Van valami fejlemény?
2013. márc. 1. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!