Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek érdemes...

Lányok! Szerintetek érdemes egy olyan pasival ismerkedni, akiről tudom, hogy 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
40%
Igen. Ő BIZTOS, hogy megbecsülne téged. :)
2012. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
IGEN! :)
2012. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Miért a szüzesség nem betegség. Az én párom is 21 volt és szűz mikor megismertem mégis együtt élünk már 3 éve.


Most nem értem, hogy mit akarsz ezzel a kérdéssel? Milyen hátrányát látod a szüzességnek?

2012. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

ÉS mi van ha szűz?


Ez alapján ítéled el az embereket? Ez alapján választasz párt??


Vagy csak nektek szabad ennyi idősen szűznek lenni és ezt elfogadni fárfiaknak, miközben ti meg magasan lepontozzátok az ennyi idős szűz hapsikat?


Azért eléggé röhejes a mai 15-fölfelé lévő leny társadalom, aki így gondolkozik.


A szex nem egy olyan nagy dolog, pár gyakorlást követően bárki belejön. De egyre joban azt látom, nem adnak egymásnak időt a fiatalok, és inkább kérdéseket tesznek fel, mert biztos valami baja van a fejével...


Szerintem meg azokkal van baj, akik lenézik vagy nem becsülik az ilyen férfiakat, nem hinném, hogy mindenkinek tizenéves korára át kell hogy essen...


Tudom divat ez és talán a múltban is így volt, de mond miáért kell a marhacsordát követni?


ÉS igen érdemes és ne a szüzesség határozza meg azt, hogy ki kivel jön össze. Ennyi

2012. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
jah és ez nagyon ostoba kérdés... Ebből is látszik, hogy fejben nem vagy érett és amolyan gyaerekes gondolkodásra vall, egy érett ember ne mtesz fel ilyen kérdést és megbecsüli ami van, vagy aki, márha megérdemli
2012. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Szeritnem ha már itt kérdezed meg,és egy cseppet is gondolkodsz magadban a válaszon,nem,NEM éri meg.
2012. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Elmondanék egy hatalmas titkot:Van aki már elsőre profin csinálja.
2012. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21 még nem olyan sok.
2012. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nőnél ez nem is hátrány, úgyis a férfiaké az aktívabb szerep.
2012. jún. 10. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!