Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek érdemes...

Lányok! Szerintetek érdemes egy olyan pasival ismerkedni, akiről tudom, hogy 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 09:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
12:38 : Nem rossz, ha nem tudja egy férfi mit hogyan kell?
2012. jún. 10. 13:24
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a behatalásnál kellett egy nagyon kicsi segitség, utánna már minden nagyon jol ment(legalább is ő ezt mondta,el se hitte hogy szüz voltam).

Attól hogy valaki szűz még lehet elsőre is nagyon profi vagy legalább is profi.

2012. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez inkább ösztönös dolog,van akinek elsőre jól megy van akinek sokadszorra se.
2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

12:38


Hát sokszor azért jár itt lepontozás, mert valaki megmondja az őszinte véleményét, és nem csak az idealista maszlagot szajkózza, amit elvár a kérdező...

2012. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek, élő példa a 11:15.

Ha értenél a nőkhöz nem írtál volna ilyen hülyeséget össze.

2012. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ma 13:24


már ne is haragudj, de mindenkinek össze kell csiszolódnia a másikkal. LEgyen tapasztalt vagy tapasztalatlan.


Kérdező nehogy azt hidd, hogy egy tapasztalt és egy tapasztalaltlan között nagy fényév távolság van.


A gyengédséget mindenki meg tudja adni, akár tapasztalatlan akár nem.

Ez annyira egyénfüggő.


ÉS még mindig nem érted: kell pár alkalom, ha ennyire türelmetlen vagy, akkor keress egy olyan embert, aki túl van már a fél városon.


Egyébként szokásos szarąkodás ismét egy lánytól, mert nem tudja mit akar - inkább másokat kérdez meg, ahelyett, hogy az érzelmeire hagyatkozna...


SAjnálom a kölyköt, jobb lányt érdemel..


Egyeltalánn ki ez a hapsi? egyszeri alkalom? Mennyi ideje vagytok együtt?

2012. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

11:15 vagyok

Véleményem szerint többet ér egy olyan lepedőgyűrés, ami alatt bár nincs behatolás, de utána a csaj 10 percig nem képes mozgatni a lábát és egy-egy apró érintésemre is remeg, mint a kocsonya. Volt nem egy ilyenben részem a másfél év alatt és aki lenéz amiatt, mert még nem "dugtam" azt sajnálom, ráadásul a kérdező "úgyis ő az aktívabb fél" jellegű kijelentése megerősít ebben.


Csak hogy irigyek legyetek: 120 kilósan is lehet az embernek ilyen élményekben része és talán sokkal többet vagyunk képesek adni, ha egy lány elfogad minket, mint a vékony dugógépek. De sebaj, nézzetek csak le minket nyugodtan :)

Avete.


21F

2012. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!