Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 32éves férfival kezdek ismerke...

32éves férfival kezdek ismerkedni, hogy mondjam el neki, hogy még nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
(nem arról van szó,hogy még hónapokig szűz akarnék maradni,ha összejönnénk!mert nem)

2013. febr. 9. 17:04
 1/10 carpediem1983 válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pl ahogy leírtad
2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szimplán. de nem is kell megmondani, amíg nem jön szóba. hány éves vagy egyébként?

(35F)

2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19éves vagyok.
2013. febr. 9. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez elég nagy korkülönbség ebben a korban. Nekem volt egy 10 évvel idősebb pasim. Én is szűz voltam amikor összejöttünk. Mondjuk ő várt rám másfél évet. De ez ritka. Mivel írod hogy te nem akarsz hónapokat várni a szexszel így ebből lehet nem lenne gond. De egyéb más dolgokban nem illetek össze szerintem. Egy 19 éves lány akármennyire is érett gondolkodású akkor is hiányzik az élettapasztalat ami egy 32 évesnél már inkább megvan. A másik meg ha visszatérünk a szexhez te még szűz vagy és nem biztos hogy egy tapasztalatlan lányra vágyik.
2013. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, ez egyáltalán nem elsőrendű kérdés NEKI, ha a személyiséged érdekli, és nem azt firtatja állandóan, hogyan juthatna be mielőbb a bugyidba.

Ha pedig azt firtatja, akkor is mindegy neki, legfeljebb jobban növeli az egóját a zsákmány, ha szüzen kapja meg.

Ha TE érdekled, akkor egyáltalán nem aktuális ilyenkor szóbahozni, hanem csak amikor már mindketten a szexualitásról és a múltatokról beszéltek, és az evvel kapcsolatos érzelmeitekről. Szerintem.

2013. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg 19 éves vagy, akkor egy épeszű felnőtt ember szinte magától értetődőnek tartja, hogy szűz vagy.

Ha szoknyavadász, akkor nyilván pont a szüzességre játszik.

2013. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Az én hapsim aki hajt rám ő 36 én 18 minél előbb le akar döntenia lábamról nem tudja h szűz vagyok ha érdekli ugyis rákérdez mert akkor nemfutó kalandot akar talán. Am az én hódolóm nős amit még nem volt hajlandó bejelenteni csak megtudtam egy ismerösömtől.Jó tanács ne add oda neki hamar ne legyél könnyen kapható. Am a te 32 éves férfid nem nős ezt az elején tisztázd nehogy átejtsen!
2013. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs senkije
2013. febr. 9. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

20 éves lány vagyok a barátom 32 éves.

Amikor megismerkedtünk én is szűz voltam. Sokszor találkoztunk, beszélgettünk, amíg szerelmesek nem lettünk egymásba. Amikor itt töltötte az éjszakát, akkor mondtam el hogy én még szűz vagyok. Nagyon türelmes volt, pedig nem volt könnyű az első pár alkalom. Azóta pedig még jobban szeretjük egymást!

Persze azért a korkülönbség sokat tud számítani. Mindketten az élet más más területén tartok....

Az ilyen korban lévő férfiak már megkomolyodtak, sokkal fontosabb dolgokat tartanak szem előtt, mint a mai fiatal fiúk. Náluk általában nem a nők mennyisége, hanem a minősége számít. Több tapasztalatokkal rendelkeznek, többet tudnak segíteni az élet bármely területén. Ugyanakkor nem annyira "fürgék", mint te, a zenék filmek terén amit ő fiatal korában szeretett, neked réginek, ósdinak tűnhet. Ha össze is jönnél egy ennyi idős fiúval jól gondold meg. Hisz te fiatal vagy, előtted az élet. Míg ő neki már az élet visszaszámol. Nincs sok ideje megtalálni számára a tökéletes társat. Hisz ha szeretne gyermeket, pont ebben az időszakban lenne számára még esedékes. Vigyázz, mert lehet hogy ha összejönnétek egy idő után úgy éreznéd hogy még jobban megöregedtél mellette, amíg te még buliznál, pasiznál. Jól gondold meg!

2013. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!