Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amíg párom van és munkám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg párom van és munkám nincs esélyem sincs ismerkedni senkivel?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó a kapcsolatban élek ki akarok szállni, de munkanélküliként semmi esélyem. Mindenhol telt minden takarító, csomagolo semmi nem kell sehova. Kapcsolatom 3 éve próbálom helyrehozni, sikertelenül. Ő nem látja a problémákat... Normális parkapcsolatban szeretnék élni végre. Nagyon ki vagyok.

Ha ez lényeges Veszprém megyében lakom.

24/N



2012. okt. 19. 05:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Tehát amíg nincs munkád, jó a mostani párod is hogy eltartson, aztán lapát...
2012. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

barátok, szülők segítenek.

munka meg majd csak akad.


Esetleg menj el önkéntesnek nagyon messzire! az megoldja mindkét problémádat.

2012. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Önkéntes munkára mennék, de ismeretségi köröm sincs aki tudna olyat, h szállást és kaját is adjanak.

Nem tudom mi tévő legyek, ma mikor elment a párom dolgozni egész reggeltől bőgök és már élni sincs így kedvem. Bánom, h megszülettem, nem tudom, h apám miért nem húzott a tökére gumit. :'-(

Kedves első!

Próbáltam helyrehozni a dolgokat, de, mint írtam sikertelenül. Ennél többet nem tudok tenni, de ettől függetlenül vágyom a szeretetre és arra, hogy valaki szeressen és aki megbecsüli azt, h szeretem. Óriási szeretethiányom és szeretetadási vágyam van, de úgy tűnik, h senkinek sem kell. Lehet, h eddig tartott az életem?

2012. okt. 19. 08:12
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn próbálkoztál már? Lehet szerencséd lenne.
2012. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Jajj, ne sajnáltasd már magad! Ha annyira szar a kapcsolatod, akkor lépj ki belőle és ne a párodon élősködj.


Ha lesz munkád akkor meg egyből lelépsz mi? Érdekes a gondolkodásod és egyben undorító is amit csinálsz.


Jah, és elárulom neked, hogy egy párkapcsolat nem attól függ, hogy van-e munkád vagy nem. Mert ha nincs, az legjobb esetben csak egy "állapot", ami bármikor változhat, tehát ettől függetlenül lehet ismerkedni.

2012. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elhihetitek nem jó kedvemből van ez most. Dolgoztam sok helyen már amit adtak mindent elvállaltam. Munkaközvetítőkkel voltam és eddig mindig leépítettek 100- vagy éppen 600-ad magammal.
2012. okt. 19. 09:39
 7/20 ASOT ***** válasza:
50%

De te akkor is egy pasin élősködsz, aki eltart, és te csak emiatt vagy vele, ergo kihasználod.

És nem tudsz menni sehová? Csak hajléktalan szállóra tudnál menni? Nem értem igazán.


A bőgéssel meg semmit nem oldasz meg, meg azzal h depiskedsz. Munkát kell keresni nyakadba venni a várost.

2012. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, h ki hogy van tisztába a Magyarországi munkalehetőségekkel, de 24 évesen 7 munkahelyem volt, nem válogatok. Elmentem már messzire is dolgozni, az első munkahelyemre 100km-erről jártam be mindennap nap, de onnan is mindenkit kirúgtak. Akin ott maradt céges ismerősnek is inog a lába alatt a talaj, és mondja, h lehet a cég megszűnik. Már a belsősöket is dobálják kifelé. Ennél többet nem tudok tenni. Nem szívesen "élősködöm", ahogy mondjátok, nekem is szar, nem jókedvemből csinálom. Családi köröm is mind szegény nem tud segíteni a szüleim meg amióta elköltöztem eladták a lakást, kisebbet vettek (20nm), mert Ők se tudják fizetni a rezsit meg a többit. Ez csak az egyik ok, h nem tudok visszamenni Anyuékhoz. Másik, h ott még nagyobb a munkanélküliség. Harmadik: Nem is szerethetnek igazán, ha keresem őket és mindig lepattintanak mondvacsinált indokokkal.

Nem szórakozásból tettem ki a kérdést és kértem segítséget...

2012. okt. 19. 09:50
 9/20 ASOT ***** válasza:

Pedig Veszprém nem egy síkság nem egy Alföld vagy Szabolcs vagy borsod megye ahol tényleg nehéz munkát találni...

Vázoljuk fel:

- 1. anyádékhoz nem mehetsz mert ők is nehezen élnek meg, és a lakás is kicsi.

- 2. Munkát sokat kerestél sok munkahelyed is volt de jelenleg nincs.

- 3. mivel nincs munkád gondolom félrerakott pénzed sem lehet, ezért nem tudsz elmenni külön lakásba albérletbe ahol legalább 75e ft az albérlet+rezsi és még nem ettél semmit.

- 4. van egy pasi aki eltart, de nem szereted.


Ha találnál egy pasit akit szeret , nagyon meg tudnál szeretni és fontos lenne neked, akkor a jelenlegi pároddal szakítanod kéne. De nem tudnál hová menni mert 2 nap ismerettség találka után nem kérheted, h jajj odaköltözhetek, nincs munkám szóval el is kéne tartanod...hülyén hangzik :)


Ha a párod mellett ismerkedsz és esetleg rájön akkor az is lehet h kib@sz téged és mehetsz amerre látsz.

Mehetsz anyudákhoz.


Másképp Neked! Először munkát kell keresned.

2012. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Keresek és találok is, de csak alkalmi munkák. Philips meg Algida ilyenek, de ide is csak akkor, ha kell ember ha jön a megrendelés.

Társas albérlet jutott még eszembe. Ha egy másfél szobást kibérelnénk 4-en 35 ezerért és pl 40 körülinél megállna a rezsi 75 összesen, de négyfelé osztódna és az 32 ezres támogatásom fele kb, kicsivel több, mint a fele rámenne. Ha nem jelentkezem be sehova sem tehát nincs lakcímem az önkorm ad ingyen ebédet éhen már nem halok. Ilyeneken gondolkodom már, és akk legalább szabad lennék. Csak megint a bibi, h nem ismerek senkit aki tuti fizetné a ráeső részt, vagy esetleg elmenne onnan és 3man maradnánk, mert ha 1 nem fizet ugye akkor azt a többi 3 nak kéne állnia és akkor télleg nem maradna kajára pénzem.

Na ez most nagyon keszekusza lett, de remélem érthető már nagyon kész vagyok, sztem be fogok kattanni csak azt nem tudom, h akkor mi lesz.

2012. okt. 19. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!