Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne komoly szándékú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne komoly szándékú pasival (28+) ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ahol lakom nem ismerek senkit aki szimpi, tarskereső nem jó. Komolyak ott nincsenek, nekem nem volt szerencsém. Egyedül eljárást erre arra is megpróbáltam, avval is befuccsoltam. Nagyon szomorú vagyok... Pedig a külső egyáltalán nem érdekel, legyen igényes higienikus a többi nem számít csak a belső, h szeressen és elfogadja, h szeretik, szeretem.

24/N



#a társam vajon?
2012. okt. 17. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:

a kulso csak aakor nem szamit, ha az ember vak


ha ketsegeid vannak a csunyasag elrettento hatasat illetoen, irj privit 8}

2012. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyeden?
2012. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szegény 28- -osok, életkorotok miatt nem kellettetek ennek a szerencsétlen szendeszűznek.
2012. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt?
2012. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem tényleg nem a külső érdekel, én sem vagyok toppmodell. Na jó ne legyen száz kiló a 170 centijehez, csak írtam, h nehogy vki benyogje, h mert válogatós vagyok. 28+ is csak azért, mert az a tapasztalatom, h ez alatti korosztály nem annyira komolytalan, ki is nőzték ki is élték magukat általában. Nálam a korkülönbség sem akadály.
2012. okt. 17. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam sem!

37F.

2012. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
28+ feletti korosztály komolyabb azt akartam írni, bocsánat.
2012. okt. 17. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ahol lakom..."

Miért, merre laksz?

2012. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Veszprém megye, de nem Veszprém.
2012. okt. 18. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!