Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg neki hogy...

Hogy mondjam meg neki hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
A minap felvételiztem a rendőrségnél és találkoztam egy csajjal,most már tudom hogy a szomszéd suliba járt meg nem is lakik túl messze tőlem,a nevét is egy közös ismerőstől tudtam meg.Hogy mondjam el neki hogy n agyon megtetszett,mit írjak neki fb-n? Adjatok már valami jó tanácsot.

2014. máj. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
először csak hogy szia :D utána meg beszélgessetek, nem kell kimondani ezt hogy tetszel nekem, látni fogja az érdeklődést és ha te is tetszel neki akkor nem ráz le hanem ő is érdeklődni fog :)
2014. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig úgy gondoltam hogy lényegre török :) Megmondom neki hogy rajta agyalok egész nap meg hasonlók. jó ötlet szerintetek?
2014. máj. 25. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki.....ha az esete vagy esélyed is lehet...késöbb vigyél neki virágot...de ezt ne már ém mondjam el neked lányként!
2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj h még csak egyszer találkoztunk
2014. máj. 25. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer vagy nem egyszer,tetszik vagy nem tetszik mi a f.... vársz?Ne legyél nyuszi muszi,az a csaj biztos bírná,ha udvarolnál neki..melyik nem szereti?És amúgy is mégha lazán mondod el neki(de ne facebookon,személyesen)azt,h mit mondj ne kérdezd,mert lány létemre örülj neki,h ennyit bírtam írni.Csajozásba nem tudok segíteni...nincs benne gyakorlatom és nem is lesz!Sok sikert és bátorságot...!
2014. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig kénytelen leszek facebookon írni neki mert nem tudom mikor találkoznék megint vele.
2014. máj. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!