Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy kb.30 éves...

Miért van az, hogy kb.30 éves korig az ismerkedés csak a külső (sportos/magas/bombázó. Stb) alapján működik? 30-50éves kor között, meg az a döntő:mennyi pénzed, lakásod, vállalkozásod van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 Költőnő? ***** válasza:
54%

Huhh na itt aztán ment minden....

A sok egymást ócsároló hsz-en nagyon nincs mit kommentálni, gyakorlatilag szinte minden hasonló típusú kérdésnél megtalálják egymást a nőgyűlölők és a magukat védő, értelmesebb nők, lányok.

Nem új keletű ez már, h mki a másik nemre mutogat.

Nade h a kérdéshez is hozzászóljak; sztem az viszonylag normális és logikus h az ember más - más életkorban, más - más életszakaszban mást vár el, mást keres a másikban.

Az mondjuk sztem minden életkorban elvárható alap lenne, h normális legyen, de persze h a külső is egy tényező. Bár jómagam mindig többre értékeltem a belsőt.

Amúgy meg annyi szimplán az egész titka, h míg a fiatal lánykák csak "járogatni" akarnak vkivel, addig egy felnőtt nő már általában az életét vágyik megosztani a másikkal. És nincs ez másképp a fiatal fiúcskák vs felnőtt férfiak esetében sem.

2014. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 A kérdező kommentje:

91-es. A fiatal lánykák csak a külsőre mennek, főként magasságra, kisportoltságra és ez mellett jó cuccokban kell lenni és határozott férfiasnak! Ha ezek megvannak, hidd el a lánykáknál sikert lehet elérni akkor is, ha a krapeknek nincs egy fillérje sem!! Se állás, se pénz sem kocsi, azért mert abban a korban a lányoknak csak a külső a fontos!



Később a nők, 38-48 éves korban már sokat "megértek", sokakat becsaptak, sokakat szétkúrtak, sokakat "ott hagytak az út szélén 1-2 gyerekkel"!!!!


Na az ilyen középkorú nők már megnézik, hogy milyen egzisztenciája van egy hapsinak! Milyen vállalkozása, milyen háza...stb!


Míg egy 17 éves lánynak csak a külső az elsődleges!!!

2014. okt. 9. 20:09
 93/94 Költőnő? ***** válasza:
54%
Fiatalon te is mást vártál el sztem egy kapcsolattól. Én 34 vagyok, de engem mindig vhogy jobban vonzottak az egyszerű emberek, a mostani kedvesem is az. Nincs se saját lakása, se saját vállalkozása, de még csak kocsija se. Viszont van vmilye ami nekem k**rvafontos; hatalmas szíve, amivel nagyon szeret. Nekem ez bőven elég, a többit majd megteremtjük együtt.
2014. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 A kérdező kommentje:

93-as. 34 évesen most megint új párod van? Mi volt a gond a régiekkel? Nem te támasztottál nagy követelményeket, amiért otthagytak?

34 évesen...hu? ...és a ez a kapcsolat is tönkremegy? utána 35-38 évesen már igencsak nehezen fogsz párt találni! Akkor már a férfiaknak inkább fiatalabb kell.

2014. okt. 13. 00:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!